فرهنگ و هنر

آمادگی و اقتدار ارتش بازدازنده است

اقتدار، آمادگی و توانمندی ارتش جمهوری اسلامی به قدرتی بازدارنده تبدیل شده است.

به گزارش اینترنشنال نیوز، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بیانیه‌ای به مناسبت روز ارتش، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران یادآور شد: این نیرو در راستای تحقق حداکثری اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تا ظهور حضرت بقیة الله الاعظم (عج) تلاش می‌کند.

دراین بیانیه آمده است: پیام تاریخی و به موقع معمار کبیر انقلاب اسلامی در ۲۹ فروردین ۱۳۵۸حیات دوباره ای بر کالبد ارتش انقلابی دمید و با حمایت قاطعانه خویش مشت محکمی بر دهان مزدوران داخلی و بدخواهان ایران عزیز کوبید. این درایت و دوراندیشی حکیمانه بنیان گذار جمهوری اسلامی، زمینه ساز نقش مهم ارتش در دوران ۸ سال دفاع مقدس شد و غیور مردان ارتش با شجاعت و ایثارگری مثال‌زدنی خود، نقشی کلیدی در دفاع از تمامیت ارضی و حفظ استقلال کشور ایفا کردند. 
به فرموده‌ رهبر حکیم و فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی): در دفاع مقدّس، جوهر ارتش جمهوری اسلامی ایران آشکار شد. ارتش در بخشهای مختلف، با عناصر گوناگون خود توانست کارهای درخشان و بزرگی را انجام بدهد.
اکنون که بیش از ۴ دهه از حیات طیبه انقلاب اسلامی ایران می گذرد، ارتش قهرمان  با تحولات و پیشرفت های اعجاب انگیز در عرصه‌های گوناگون و حوزه های مختلف؛ نشان داد که نیرویی انقلابی و ولایتمدار و مقتدر در جهت پیشبرد آرمان های این نظام مقدس است.
امروز اقتدار، آمادگی و توانمندی بی‌نظیر ارتش جمهوری اسلامی خود به قدرتی بازدارنده تبدیل و غیورمردان ارتش دوشادوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در کنار سایر قوای نظامی و انتظامی کشور در جهت  تحکیم اقتدار و امنیت این مرزو بوم جان بر کف و گوش به فرمانِ فرمانده معظم کل قوا، حاضرند تا همچون شیرانی غران در برابر هر تهدیدی از سوی دشمنان این مرز و بوم به میدان آمده و از ارزش های این نظام مقدس در هر گوشه ای از پهنه ی گیتی حراست و صیانت کنند.
انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.