اب و هوای محله تهرانسر

در هواشناسی چیزی به نام آب‌وهوای بد وجود ندارد!

ما چیزی به عنوان آب‌و‌هوای بد نداریم؛ هوای بارانی، هوای برفی، هوای طوفانی و هر شرایط دیگری، فقط در صورتی که پیش‌بینی نشده باشند و ما را غافل‌گیر کنند بد هستند؛ و در اصل تمام آن‌ها خوبی خاص خود را دارند. 

بررسی وضعیت آب و هوا؛ پای یک ضربه روحی در میان است!

 دردسرهای شرایط آب‌وهوایی و در اختیار نداشتن اطلاعات دقیق در مورد آن فقط به بهم‌ ریختن برنامه‌ها و قرارهای ملاقات و یا حتی مریض شدن ختم نمی‌شود؛ بلکه پای ضررهای روحی هم در میان است. حتما همه شما افرادی را در اطراف خود دیده‌اید که از بدشانسی می‌نالند و می‌گویند: «هر بار که رفتیم کارواش، باران گرفت و کاسه کوزه‌مان را بهم‌ ریخت!». اگر چنین فرد بدشانسی اطراف شما وجود ندارد، پس حتما خودتان همان فرد هستید. 

اما این اصلا بدشانسی نیست؛ بلکه فقط ناشی از بی‌اطلاعی افراد از وضعیت آب‌ و هوا است. برای حل این مشکل فقط کافی‌ست یک اپلیکیشن آب و هوا از بازار دانلود کنید تا هر لحظه‌ و هر مکانی که اراده کردید بتوانید شرایط جوی را به خوبی بررسی کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع نرم‌افزارهای این حوزه را به شما معرفی کنیم.

بهترین برنامه آب‌ و‌ هوا

امروزه دیگر نیازی نیست برای اینکه وضعیت جوی روز بعد را مشاهده کنید منتظر اخبار و کارشناس هواشناسی باشید؛ بلکه می‌توانید همیشه یک کارشناس دقیق را در جیب خود داشته باشید.

 اپلیکیشن آب و هوا تنوع زیادی دارد؛ پس برای این که راحت‌تر یک برنامه را انتخاب کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم از لیست زیر استفاده کنید. در واقع این برنامه‌ها، بهترین‌های اندروید هستند و امکانات فراوانی را به شما ارائه می‌دهند. 

برنامه هواشناسی ایرانی

اگر در بررسی اطلاعات اب و هوا به زبان انگلیسی مشکل دارید بهتر است به سراغ برنامه‌های ایرانی بروید. این برنامه‌ها نه تنها دست کمی از نمونه‌های خارجی ندارند، بلکه بسیار پیشرفته و حرفه‌ای هستند؛ و از همه مهم‌تر اینکه تمام آن‌ها به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می‌کنند و همین امر استفاده از آن‌ها را برای شما بسیار راحت می‌کند. در زیر چند نمونه از بهترین برنامه‌های اب و هوا فارسی را ببینید و بنابر نیاز خود یک کدام را انتخاب کنید.

در یک برنامه‌ اب و هوا چیز بیشتری از احتمال بارش باران یا برف در انتظار شماست. این اطلاعات چنان پیشرفته و کامل هستند که به شما اجازه می‌دهد ریز جزئیات آب‌وهوا یک منطقه را در اختیار داشته باشید تا خودتان را بر اساس آن تطبیق دهید. به طور کلی اطلاعاتی که یک اپلیکیشن آب و هوا در اختیار شما می‌گذارد به صورت زیر است. 

میزان مصرف اینترنت در برنامه هواشناسی 

تمامی برنامه‌های هواشناسی آنلاین هستند. در واقع یک نرم افزار آب و هوا برای دریافت به‌روز‌ترین و دقیق‌ترین اطلاعات جوی باید به اینترنت متصل باشند؛ اما جای نگرانی وجود ندارد، میزان مصرف اینترنت این برنامه‌ها بسیار پایین و کاملا قابل چشم‌پوشی است. 

بهترین برنامه برای مشاهده کیفیت هوا و شاخص آلودگی

دانلود برنامه آب و هوا توسط افراد مختلف، گاهی به دلیل بررسی شاخص کیفیت هوا انجام می‌شود. اگر قرار است به پیاده‌روی بروید یا در حال انجام امور روزمره خود هستید، لازم است که از شاخص آلودگی هوا اطلاع داشته باشید. در بازار برنامه‌های قدرتمندی برای بررسی کیفیت هوا وجود دارند که بهترین‌های‌شان را در زیر به شما معرفی می‌کنیم. اگر به سلامت خود اهمیت می‌دهید، داشتن چنین برنامه‌ای برای شما ضروری است. 

 برنامه‌های کاربردی برای زلزله‌نگاری 

بیایید یک قدم از پیش‌بینی جوی فراتر برویم. در بازار یک سری برنامه کاربردی وجود دارد که مخصوص زلزله‌نگاری و اطلاعات مربوط به آن است. داشتن چنین برنامه‌ای شما را از وقوع زلزله در سراسر جهان باخبر می‌کند. اطلاعات این برنامه‌ها بسیار دقیق و بروز است و چند لحظه پس از وقوع زلزله آن را به شما اطلاع می‌دهد و دارای آلارم هشدار است.  

دانلود برنامه آب‌وهوا علاوه بر استفاده روزمره و بررسی شرایط جوی محل سکونت‌تان، در مواقعی که قصد سفر دارید نیز به کارتان می‌آید؛ پس دیگر بیشتر از این وقت را تلف نکنید و برنامه‌ای را از بازار دانلود کنید که به خوبی نیاز شما برطرف کند. از نظر سلامت و امنیت تمام اپلیکیشن‌ها خیال‌تان راحت باشد. سپر امنیتی بازار تمامی اپ‌ها را به دقت آزمایش می‌کند تا شما در استفاده از آن‌ها دچار مشکل نشوید و امنیت‌تان به خطر نیفتد.

 

مرکز تخصصی خرید و فروش پروژه شهید تندگویان

 

خروج از نسخه موبایل