استاندار نجف خادم مسجد جمکران شد

استاندار | مسجد جمکران

اینترنشنال نیوز/قم تولیت آستان مقدس مسجد جمکران با اهدای نشان خادمی به استاندار نجف اشرف، او را به سمت خادمی افتخاری این آستان منصوب کرد.

استاندار نجف با حضور در این مسجد مقدس با حجت الاسلام والمسلمین سید علی‌اکبر اجاق‌نژاد تولیت آستان مقدس مسجد جمکران دیدار و گفت‌وگو کرد.  

استاندار نجف ضمن ابزار خرسندی از تشرف به این مسجد مقدس و دیدار با مقام تولیت آن، به بیان گزارشی از حضور چند میلیونی زائران در مراسم اربعین حسینی و خدمات ارائه شده به آنان پرداخت.
 
تولیت آستان مقدس مسجد جمکران نیز در دیدار استاندار نجف اشرف بر آمادگی این آستان مقدس برای برپایی مراسم عظیم اربعین حسینی تاکید کرد.

تولیت آستان مقدس مسجد جمکران  با بیان اینکه نجف اشرف وطن دوم و قلب همه عاشقان و شیعیان جهان است، بر گسترش همکاری‌های آستان‌های مقدس ایران و عراق تاکید کرد.  

ایشان همچنین بر آمادگی خادمین آستان مقدس مسجد جمکران برای همکاری و کمک به برگزاری مراسم عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تصریح کردند.  

در پایان این دیدار حجت الاسلام والمسلمین اجاق نژاد با اهدای نشان خادمی به استاندار نجف اشرف، وی را به سمت خادمی افتخاری این آستان مقدس منصوب کرد.

انتهای پیام