اسلامی: تعرفه‌های مرحله دوم انتخابات در حال توزیع است

اسلامی: تعرفه‌های مرحله دوم انتخابات در حال توزیع است

سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: از امروز ۱۵ استان را دعوت کرده ایم که تعرفه‌ها را دریافت کنند. روز بعد ۱۵ استان دیگر و نهایتا ۱۶ استان بعدی؛ بنابراین فرایند به خوبی در حال طی شدن است و ملزومات و تعرفه‌ها در اختیار استان‌ها قرار می‌گیرد و از این جهت هیچ مانعی نداریم و ان شاءالله روز جمعه راس ساعت ۸ صبح انتخابات برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور در رابطه با برگزاری مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ اظهارکرد: آقایان مسعود پزشکیان و سعید جلیلی بیشترین آرا را در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بدست آوردند و نامزد‌های دور دوم هستند و از الان می‌توانند تبلیغات خود را شروع کنند و تا ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه (۱۴ تیرماه) ادامه دهند.

وی افزود: از امروز ۱۵ استان را دعوت کرده ایم که تعرفه‌ها را دریافت کنند. روز بعد ۱۵ استان دیگر و نهایتا ۱۶ استان بعدی؛ بنابراین فرایند به خوبی در حال طی شدن است و ملزومات و تعرفه‌ها در اختیار استان‌ها قرار می‌گیرد و از این جهت هیچ مانعی نداریم و ان شاءالله روز جمعه راس ساعت ۸ صبح انتخابات برگزار خواهد شد.