ورزشی

اظهارات کی‌روش پس از تحقیر برابر اکوادور

سرمربی تیم ملی کلمبیا در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 برابر اکوادور 6: او پس از شکست 1 با رسانه ها صحبت کرد.

تیم ملی فوتبال کلمبیا صبح چهارشنبه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 مقابل اکوادور با نتیجه 6-1 شکست خورد و به میزبان خود باخت. کارلوس کی روش بعد از بازی گفت: “شکست بسیار سخت بود.” این فقدان باعث افتخار ما شد. من مسئول چنین ناکامی هستم. این تیم قبل از بازی با اروگوئه عملکرد خوبی داشت ، انتظار دو شکست متوالی را نداشتیم

مربی تیم ملی کلمبیا اضافه کرد. “ما باید اعتراف کنیم که اکوادور بهتر از ما بازی کرد و یک گل زد. ویژگی اصلی کلمبیا دفاع خوب است ، اما در این دو بازی او گل های زیادی خورده است (9 گل).

وی گفت: “وقتی تیمی مانند اکوادور پیروز می شود ، باید به خاطر قدرت بازیکنان خود تبریک بگویید.” از طرف دیگر بازیکنان کلمبیا از دو نتیجه اخیر بسیار ناراحت هستند.

کوروش در پایان گفت: “من می دانم که بازیکنان تمرین می کنند و سعی می کنند در تیم های باشگاهی خود بهتر شوند تا بازی های انتخاب شده از سر گرفته شود.” چند ماه بعد در ماه مارس ، آنها می خواهند قدرتمند باشند و امتیاز کسب کنند.

در آغاز مقدماتی جام جهانی ، کلمبیا ونزوئلا را شکست داد و برابر شیلی مساوی کرد. پس از آن ، او با سه گل اروگوئه را شکست داد و “سه رنگ” را سنگین ترین شکست در خانه خود کرد. سرانجام ، این تیم در دیدار مقدماتی جام جهانی مقابل اکوادور یکی از بدترین شکست های خود را داشت.

انتهای پیام: