استان ها

افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۶ پروژه لکه گیری و روکش آسفالت در آذربایجان‌غربی

اینترنشنال نیوز/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی از افتتاح یا کلنگ‌زنی ۳۶ پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی در نقاط مختلف استان با اعتبار ۴۵۶ میلیارد تومان خبر داد.

‍ایرج دست نشان اعلام کرد: در ایام مبارک دهه فجر ۳۶ پروژه لکه گیری و روکش آسفالت به طول ۲۵۲ کیلومتر در نقاط مختلف استان با اعتبار ۴۵۶ میلیارد تومان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

وی در خصوص پروژه های قابل افتتاح در ایام الله مبارک دهه فجر خاطرنشان کرد: ۱۴ پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی در نقاط مختلف استان به طول ۶۱ کیلومتر افتتاح می‌شود که برای افتتاح این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۱۵۷ میلیارد تومان هزینه شده است.

این مقام مسئول با اشاره به تعداد پروژه هایی که به مناسبت این ایام کلنگ زنی می‌شود، اذعان کرد: لازم به ذکر است که ۲۲ پروژه لکه گیری و روکش آسفالت در نقاط مختلف محورهای مواصلاتی استان به طول ۱۹۱ کیلومتر و اعتباری بالغ بر ۲۹۹ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.

به گزارش اینترنشنال نیوز به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی، وی گفت: مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تمام تلاش خود را برای ارتقا شاخص‌های حوزه تخصصی در راستای جلی رضایت عمومی و توسعه زیرساخت های حمل و نقلی به کار می‌گیرد.

انتهای پیام