بین الملل

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶| برتری یک نیمه ای ایران مقابل ترکمنستان با گلزنی قائدی

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶| برتری یک نیمه ای ایران مقابل ترکمنستان با گلزنی قائدی

تیم ملی فوتبال کشورمان در نیمه اول بازی با ترکمنستان با برتری راهی رختکن شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 در ورزشگاه ورزشگاه کپه داغ ترکمنستان از ساعت 18:30 برگزار شد که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر به سود تیم ملی به پایان رسید.

در نیمه اول تیم ملی مالک توپ و میدان بود و حتی در 20 دقیقه اول می توانست روی فرصت خوب قائدی گلزنی کند اما این بازیکن دروازه خالی را کج دید تا  ضربات بازیکنان تیم ملی هم راهی چارچوب تیم حریف نشود. در این نیمه مشکل زمین چمن ورزشگاه کاملا مشهود بود و عملا امکان بازی تاکتیکی از سوی دو تیم به خصوص شاگردان قلعه نویی وجود نداشت اما در دقیقه 94 قائودی روی ضربه دیدنی دروازه حریف را باز کرد.

گل: مهدی قائدی(4+45)

اخطار: محمد حسین کنعانی زادگان(ایران) دوردیف، قربانوف( ترکمنتان)

اخراج:

ترکیب ترکمنستان: رستم آهالیف، جلدیف، واچمیرات آناگولیف، باسیموف، قربانوف، میرزا بیک‌نظروف، تیمور چاریف، تیمور بایوف، ارسلان امانوف، دیدار دوریدیف و عبدالرحمانوف

ترکیب ایران:سید حسین حسینی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی، محمد قربانی، محمد محبی، سامان قدوس، مهدی قائدی و مهدی طارمی.

 

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.