استان ها

بازیکنان ذخیره کاله مثل بازی سوم با ذوب آهن بازی کنند، صعود حتمی است

اینترنشنال نیوز/مازندران سرمربی تیم کاله مازندران گفت، درصورت آماده بودن وعملکرد خوبی که بازیکنان ذخیره تیم کاله در بازی سوم برابر ذوب آهن اصفهان داشتند، در بازی چهارم و حتی پنجم مقابل این تیم تکرار کنند، صعود کاله به مرحله نیمه نهایی قطعی است.

محمدرضا نوری پس از پیروزی تیمش کاله مازندران درسومین بازی این تیم برابر ذوب آهن اصفهان درمرحله حذفی لیگ برتربسکتبال باشگاه‎های کشور به خبرنگار اینترنشنال نیوز افزود: پیروزی برابر تیم ذوب آهن به خاطر عملکرد بسیار خوب بازیکنان ذخیره تیم کاله بوده که واقعا خوب کار کردند و توانستند به خوبی فاصله امتیازی برابر بازیکنان ملی پوش وبا تجربه تیم ذوب آهن به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد، امیدوارم این روند در بازی سوم وحتی چهارم نیز برابر ذوب آهن ادامه داشته باشد و کاله روی روز خوبش در بسکتبال باشد.

سرمربی تیم کاله مازندران با اشاره به اینکه درهفته‌های پایانی لیگ برتر هم گفته بودم که کاله واقعی را دربازی های مرحله حذفی خواهید دید، گفت: خوشحالم که بازیکنان ما به خودباوری رسیدند و به معنای واقعی یک تیم هستند و متکی به فرد بازی نمی‌کنند.

نوری ادامه داد، هر چند از دست دادن دو بازیکن کلیدی و تاثیرگذار تیم کاله «پاتریک رمبرت» و «نصرت یارزلو» به علت آسیب دیدگی،  شرایط را برای تیم کاله سخت کرده است، اما مجبور هستیم با همین نفرات کار را ادامه دهیم.

وی افزود: حضور این دو بازیکن که جزء نفرات وستون اصلی تیم بودند، حداقل کسب ۳۵ امتیاز از آنها در هر بازی متصور بود.

در بازی اول برابر ذوب آهن در اصفهان شایسته پیروزی بودیم

سرمربی تیم کاله مازندران با بیان اینکه در بازی نخست برابر تیم ذوب آهن دراصفهان با فاصله امتیازی کم بازی را واگذار کردیم، گفت: تیم ما در بازی نخست برابر این تیم واقعا عملکرد خوبی داشت و حتی شایسته پیروزی برابر این تیم بود.

نوری گفت، واقعا کسب پیروزی در اصفهان، امتیاز مهم و برگ برنده برای تیم کاله بود که حداقل می‌توانست به لطف یک پیروزی در زمین حریف و دو پیروزی در آمل با حمایت هواداران، راهی مرحله نیمه نهایی شود.

وی با اشاره به اینکه هنوز هیچ چیزی برای کاله و ذوب آهن تمام شده نیست، گفت، ما باید فیلم بازی سوم را ببینیم وقطعا تلاش خواهیم کرد در بازی چهارم نیز پیروز میدان باشیم.

به گزارش اینترنشنال نیوز، تیم کاله مازندران پس از دو شکست برابر تیم ذوب آهن اصفهان درمرحله یک چهارم نهایی و حذفی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، عصرشنبه ۲۵ فروردین در بازی سوم این تیم را درآمل ۱۰۰ تایی کرد.

دراین بازی که درحضور حدود هزار تماشاگر آملی در سالن ورزشی پیامبر اعظم این شهر برگزار شد، شاگردان«محمدرضا نوری» در تیم کاله مازندران با نتیجه ۱۰۵ بر ۸۰ تیم ذوب آهن را شکست دادند.

با پیروزی تیم کاله دربازی سوم، جدال سرنوشت ساز دو تیم دربازی چهارم که روز دوشنبه، ۲۷ فروردین درآمل برگزار خواهد شد، مشخص خواهد شد.

در صورت پیروزی تیم ذوب آهن برابر تیم کاله، نماینده اصفهان با سه پیروزی صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور را جشن خواهد گرفت.

اما درصورت پیروزی تیم کاله مازندران در بازی چهارم برابر تیم ذوب آهن اصفهان، سرنوشت صعود دو تیم به بازی پنجم کشیده خواهد شد، که این مسابقه ۲ اردیبهشت به میزبانی تیم ذوب آهن در اصفهان برگزار خواهد شد.

ملاک برتری و صعود به مرحله نیمه نهایی و چهار تیم برتر، ۳ برد از ۵ مسابقه است.

انتهای پیام