ورزشی

برقراری و افزایش مستمری مدال‌آورانی که در لیست انتظار بودند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، کیومرث هاشمی اظهار کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری و دستور رئیس‌جمهور برای رسیدگی و حمایت هر چه بیشتر از ورزشکاران و قهرمانان عزیز و تأمین اعتبار توسط دولت مردمی، از فروردین ۱۴۰۳ برقراری و افزایش مستمری مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، المپیک ناشنوایان ۲۰۲۱ برزیل، مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۱ نروژ و ۲۰۲۲ صربستان، نفرات واجد شرایطی که مدال خود را در سنوات گذشته و در مسابقات مختلف اخذ کرده‌اند و تاکنون در لیست انتظار برقراری مستمری قرار داشته‌اند، انجام می‌پذیرد.

????وی ادامه داد: برقراری و افزایش مستمری مدال‌آوران بازی‌های آسیایی هانگژو نیز پس از بررسی‌های لازم و محاسبه مبلغ، با قید فوریت پرداخت خواهد شد.

????وزیر ورزش و جوانان در پایان خاطر نشان کرد: از تعداد کل مدال‌آوران و سرمربیان ذکر شده تعداد ۷۶ نفر از این ورزشکاران تاکنون به عضویت صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در نیامده‌اند که اقدامات لازم در حال انجام است تا برقراری مستمری این ورزشکاران نیز انجام پذیرد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.