علمی و پزشکی

برنامه هلال احمر برای واردات ۶۰ میلیون دُز واکسن کرونا طی یک ماه / آغاز برنامه از ۱۰ آنلاین

به گزارش شفاف ، دکتر کریم هماتین در جلسه شورای معاونین هلال احمر گفت. از 10 اکتبر سال جاری تا 10 آبان ، 15 میلیون دوز واکسن هر هفته به کشور وارد می شود که در مجموع 60 میلیون دوز واکسن کرونا وارد می شود. امیدواریم با این تلاش ها ، با تزریق واکسن به همه مردم ، گام بزرگی برای واکسیناسیون کشور در برابر این بیماری برداشته شود.

او اضافه کرد: یکی از دلایل تسریع در معرفی واکسن ها ، حمایت معاون اول رئیس جمهور است که از طریق جلسات منظم ، مجوزهای سریع را با حضور همه طرف ها می دهد. هلال احمر ، به لطف این همکاری داخلی و ارتباطات بین المللی ، تا کنون به وعده های خود عمل کرده و به موقع واکسن ها را تحویل خواهد داد.

رئیس شرکت هلال احمر خاطرنشان کرد: با توجه به ورود تعداد زیادی واکسن به کشور ، لازم است کلیه ارگانها و م institutionsسساتی که دارای واحد بهداشتی هستند ، واحدی به نام درمان شرکت کنند تا در واکسیناسیون شرکت کنند ، نیروهای مسلح در این زمینه و هلال احمر آمادگی خود را اعلام کرده اند و می توانند قطعاً بار را از وزارت بهداشت بردارید و واکسیناسیون جهانی را تسریع کنید.

همت با اشاره به مراسم اربعین در عتبات عالیات ادامه داد: در این راستا از ظرفیت بیمارستان تازه تاسیس نجف برای ارائه خدمات درمانی و درمانی به زائران استفاده خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت هلال احمر ، رئیس شرکت هلال احمر با اشاره به مشکلات موجود در حوزه امکانات مالی تصریح کرد. بخشی از هزینه ثبت نام خودرو در دفاتر متعلق به هلال احمر است ، زیرا یکی از منابع تامین مالی موسسه است که طبق قانون حق ثبت نام در دفاتر را دارد. با توجه به اینکه مقامات ذیصلاح اعلام کرده اند که نیازی به ثبت مالکیت خودرو در دفتر نیست ، بنابراین بخشی از بودجه هلال احمر کاهش می یابد ، در همین راستا ، ما از مجلس درخواست می کنیم که منابع مالی پایداری برای سرخ ها ایجاد کند. جمعیت هلال. با شرایط اضطراری مواجه نشوید. از سوی دیگر ، به دلیل واکنش جدی هلال احمر به شیوع ویروس کرونا در کشور ، مبالغ هنگفتی در این زمینه هزینه شده است که نیاز به بودجه هلال احمر را افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید