بهترین فروشگاه برای خرید ورق استیل

امروزه دغدغه بسیار از افراد این است که ورق استیل از کجا بخرم؟

فروشگاه استیل صدرا یکی از بزرگترین عرضه کننده ورق استیل در ایران می باشد. ورق استیل ضد زنگ یکی از پرکاربردترین فلزات موجود است؛ زیرا کار روی این نوع فلز آسان است و افراد زیادی از آن برای مقاصد مختلف صنعتی استفاده می‌کنند.

ورق استنلس استیل از کجا بخرم؟

مهمتر از همه، هم بادوام و هم مقرون به صرفه است. حال با ما همراه باشید تا از ویژگی ها و کابرد ورق استیل آشنا شوید. همچین با خواندن این مطالب با هیچگونه مشکلی در خصوص اینکه ورق استیل از کجا بخرم؟ مواجه نمی‌شوید.

جهت خرید انواع ورق استنلس استیل و مشاهده بروز قیمت ورق استیل ، می توانید به استیل صدرا مراجعه کنید و به صورت آنلاین ورق استیل ۳۰۴، ۳۱۶، ۴۳۰، تزئینی یا دکوراتیو، بگیر، نگیر و… را سفارش دهید.

 

ورق استیل چیست؟

خوب، ورق استیل ضد زنگ اصطلاحی است که آلیاژهای مبتنی بر آهن را گروه بندی می کند. به عبارت دیگر، فلزی است که دارای ترکیبی از دو یا چند عنصر است. آنها همچنین حاوی حداقل ۱۰.۵٪ کروم هستند. نقش کروم در استیل ضد زنگ این است که آن را در برابر خوردگی مقاوم کند.

کروم عنصری است که یک لایه نازک روی استیل ضد زنگ تشکیل می‌دهد که به عنوان لایه غیرفعال نیز شناخته می‌شود. این لایه غیرفعال در برابر خوردگی مقاومت کرده و از کف کردن زنگ جلوگیری می‌کند.

با این حال، همان آلیاژ باید ۱.۲ درصد کربن داشته باشد تا استاندارد درستی از استیل ضد زنگ باشد. فراتر از آن، استیل ضد زنگ ترکیبی از عناصر دیگر در نسبت های مختلف دارد. آنها شامل تیتانیوم، سیلیکون، نیکل، نیتروژن، مولیبدن و نیوبیم هستند.

 ورق استیل

خواص ورق استیل چیست؟

از آنجایی که استیل ضد زنگ دارای ترکیب کروم است، ویژگی‌های ضد لک و مقاوم در برابر خوردگی به آن می‌دهد. تولیدکنندگان معمولاً میزان غلظت کروم را در هر محصول تغییر می‌دهند. ماهیت کاربرد برای محصول نهایی همه چیز را دیکته می‌کند.

 

قابل توجه است که استیل ضد زنگ ممکن است کاملاً ضد لک یا مقاوم در برابر خوردگی نباشد. هر مقاومت دیگری نیز به سایر مواد شیمیایی مورد استفاده بستگی دارد.

 

آیا ورق استیل می‌تواند زنگ بزند؟

اگر فکر می‌کنید که استیل ضد زنگ نمی‌تواند زنگ بزند، کاملاً در اشتباه خواهید بود. خوشبختانه، ترکیب شیمیایی آن باعث می‌شود کمتر دچار زنگ‌زدگی شود. آیا می‌دانید که یکی از انواع خوردگی این فلز زنگ‌زدگی است؟

 

فرض کنید از آن در رستوران استفاده می‌کنید، برخی از مواد شیمیایی باعث خوردگی می‌شوند. به طور خاص، هنگامی که در معرض عوامل خورنده قرار می‌گیرد، می‌تواند زنگ بزند، فرآیندی که به عنوان حفره شناخته می‌شود. حفره‌های ریز روی سطح ظاهر می‌شوند. اگر کنترل نشود، چشم انداز کلی فلز را مخدوش می‌کند.

 

انتخاب فلز استیل ضد زنگ مناسب برای کاربرد خاص خود بسیار مهم است. علاوه بر این، باید آن را به درستی نگهداری کنید تا هرگونه احتمال خوردگی را از بین ببرید.

 استیل

چگونه زنگ‌زدگی در ورق استیل را کنترل کنیم؟

استیل ضد زنگ در برخی شرایط خاص واقعا زنگ می‌زند. با انجام اقدامات زیر می‌توانید از زنگ زدن فلز خود جلوگیری کنید:

 

مالش مکرر سطح فلز برای از بین بردن اتصالات و همچنین از بین بردن عوامل خارجی خاص که ممکن است باعث زنگ‌زدگی شوند، حیاتی است.

 

شما باید از استفاده استیل ضد زنگ ۲۰۱ و ۲۰۲ در اطراف منطقه ساحلی خودداری کنید. ممکن است برای استفاده صنعتی بدون آلودگی هوا مناسب باشد.

 

اگر در مناطق ساحلی کار می‌کنید، استفاده از فلز استیل ضد زنگ ۳۰۴ ضروری است. این نوع می‌تواند از بروز هر گونه خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری کند.

 

مزایای ورق استنلس استیل صنعتی نورد گرم

نورد گرم از شمش های بزرگ و نورد احیا بزرگ استفاده می‌کند که نه تنها کارایی تولید را بهبود می‌بخشد؛ بلکه شرایطی را برای افزایش سرعت نورد و دستیابی به یک فرآیند نورد مداوم و خودکار ایجاد می‌کند. برخی از مزایای دیگر مرتبط با ورق استیل صنعتی نورد گرم عبارتند از:

  • افزایش شکل پذیری
  • برنامه های کاربردی متعدد
  • ارزان‌تر از نورد سرد
  • نرخ بالای تولید

 

خرید و قیمت ورق استیل

استیل ضد زنگ یک ماده قوی و بادوام است که می تواند ارزش پول شما را بازگرداند. شما باید خرید ورق استیل ضد زنگ را به عنوان تضمینی برای استفاده طولانی مدت در نظر بگیرید. قیمت این محصول را نمی توان به طور دقیق مشخص کرد؛ زیرا این محصول از کالا های وارداتی می باشد و قیمت آن به ارزهای دلاری بستگی دارد. به دلیل نواسانات ارزی، قیمت ورق استل روزانه در حال تغییر می‌باشد. شما باید با مراجعه به یک منبع معتبر از آخرین قیمت آن مطلع شوید. مجموعه استیل صدرا یکی از معتبرترین منابع برای خرید ورق استیل و آگاه‌سازی از قیمت آن است.