حوادث

تبریز تعطیل شد

فرماندار تبریز گفت: به منظور برگزاری باشکوه تشییع پیکر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی فردا تمامی دستگاه‌های دولتی در شهرستان تبریز تعطیل است.

تبریز تعطیل شد
آفتاب‌‌نیوز :

یونس فاتح در این خصوص اظهار کرد: بی‌تردید مردم تبریز با حضور پرشور و تاریخی خود در مراسم تشییع شهدای خدمت بار دیگر عشق و علاقه شان به خادمان ملت را به جهانیان نشان خواهند داد.

وی ادامه داد: مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت‌الله محمدعلی آل‌ هاشم، امام جمعه تبریز و شهید مالک رحمتی، استاندار آذربایجان‌ شرقی روز پنج‌شنبه سوم خردادماه ساعت ۹:۳۰ از میدان شهدا تا میدان ساعت تبریز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه پیکر شهید آیت‌الله محمدعلی آل‌ هاشم پس از تشییع برای تدفین به وادی رحمت تبریز انتقال می‌یابد، افزود: پیکر امام جمعه تبریز فردا در قطعه‌ی صدیقین گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به خاک سپرده خواهد شد و مراسم ترحیم و شام غریبان از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در مصلی تبریز برپا می‌شود.

فاتح تاکید کرد: پیکر شهید رحمتی نیز پس از بازگشتن از مشهد به شهرستان مراغه منتقل خواهد شد و پس از تشییع پیکر ایشان میان مردم مراغه روز جمعه در گلزار شهدای گلشن این شهر به خاک سپرده می‌شود.