بین الملل

تسلیت فرزند امام راحل به سید حسن نصرالله

امام خمینی | زهرا مصطفوی | سیدحسن نصرالله

«زهرا مصطفوی» دختر حضرت امام خمینی (ره) و دبیرکل اتحادیه بین‌المللی سازمان‌های غیردولتی حامی فلسطین در پیامی درگذشت مادر «سید حسن نصرالله» دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان را به وی تسلیت گفت.

به گزارش اینترنشنال نیوز، متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم؛ انا لله و انا الیه راجعون

جناب حجت الاسلام و المسلمین اقای سید حسن‌نصرالله؛ دبیرکل محترم جنبش حزب الله لبنان

دریافت خبر درگذشت والده ماجده گرامیتان موجب تالم و تاثر گردید.

فقدان آن بانوی پارسا را به حضور جناب عالی تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مادر مومنه و پرهیزکار غفران و رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان به ویژه حضرتعالی صبر و اجر مسالت دارم.

امیدوارم خداوند مهربان، آن فقیده سعیده را در سایه مغفرت بی کران خود قرار داده و به برکت نام حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها نصیبی از همنشینی با آن سیده زنان عالم، عطایش فرماید.

وجود ارزشمند جنابعالی که مایه افتخار ملتهای مسلمان هستید حقیقتا باقیات و صالحاتی است برای آن بانوی مومنه که فرزندی چون شما را در دامان خود تربیت کرده است.

از فرصت استفاده کرده و سلامتی و توفیق آن جناب را از درگاه باریتعالی در خدمت به ملتهای منطقه بویژه ملت مظلوم فلسطین که در جنگی سرنوشت ساز با دشمن صهیونیستی قرار دارند، مسألت می‌نمایم.

زهرا مصطفوی؛ دبیرکل

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.