اقتصادی

ثبت‌نام آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد

دبیر هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از آغاز ثبت‌نام هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، ویژه سازمان‌ها و شرکت‌های صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان کشور از امروز شنبه، ۱۰ تیر خبر داد.

به گزارش اینترنشنال نیوز به نقل از دبیرخانه هفتمین آزمون استخدامی بخش خصوصی، حسام‌الدین ثقفی، دبیر هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی گفت: ثبت‌نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی برای بهره‌برداری از ۲۱ هزار موقعیت شغلی در بیش از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان از امروز شنبه، ۱۰ تیر آغاز شد که به مدت دو هفته ادامه دارد.

وی با بیان اینکه قرار است بیش از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان نیروی انسانی موردنیاز خود را از طریق این آزمون تامین کنند، افزود: در این دوره از آزمون بیش از ۲۱ هزار موقعیت شغلی وجود دارد و گستردگی و تنوع شغل‌های موجود به کارجویان قدرت انتخاب بیشتری می‌دهد. 

هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی در ۸ دسته شغلی و ۲۴۵ عنوان شغلی برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، از فرصت استخدام در یکی از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت معتبر بخش خصوصی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.