اقتصادی

جزئیاتی از همکاری های ایران و آفریقا در حوزه ارتباطات

جزئیاتی از همکاری های ایران و آفریقا در حوزه ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: الان دو سند همکاری را با کشورهای آفریقایی و در حوزه های مختلف امضا خواهیم کرد و هدف هم این است که بتوانیم ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران را در کشورهای مختلف عرضه کنیم.

به گزارش اینترنشنال نیوز، عیسی زارع پور _ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه اجلاس کشورهای عضو اکو در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال اینترنشنال نیوز درباره  جزئیات توافقات و همکاری های صورت گرفته همزمان با سفر رییس جمهور به آفریقا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: ما تلاشمان این است که در همه سفرهایی که آقای رییس جمهور به کشورهای مختلف دارند اسناد همکاری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات هم داشته باشیم.

وی افزود: فکر می کنم الان دو سند همکاری را با کشورهای آفریقایی در حوزه های مختلف امضا خواهیم کرد و هدف هم این است که بتوانیم ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران را در کشورهای مختلف عرضه کنیم. هر کشوری هم که ظرفیت داشته باشد حتما استقبال می کنیم که از آن استفاده کنیم.
ادامه دارد

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.