ورزشی

جزییات فعالیت‌های باشگاه استقلال در روند دریافت مجوز حرفه‌ای

باشگاه استقلال مرحله تعیین تکلیف دیون خارجی را نیز با موفقیت پشت گذاشت.

به گزارش اینترنشنال نیوز، باشگاه استقلال در ادامه روند دریافت مجوز حرفه‌ای، مرحله تعیین تکلیف دیون خارجی را نیز با موفقیت پشت گذاشت.

باشگاه استقلال پیش از این مراحل تکمیل مدارک پرسنلی، ورزشی و زیرساخت که به ترتیب شامل چارت باشگاه، نیروی انسانی برنامه‌های توسعه ورزشی و امکانات سخت افزاری نظیر ورزشگاه، محل تمرین، آکادمی و … می‌شد را به سلامت پشت سر گذاشته و از کمیته صدور مجوز حرفه‌ای هم تاییدیه گرفته بود.

سی و یکم مارس برابر با ۱۲ فروردین، پایان مهلت پرداخت بدهی‌های قطعی شده تا اول ژانویه ۲۰۲۴ بود که باشگاه استقلال امروز با بارگذاری مدارک مالی نظیر صلحنامه دو جانبه با باشگاه سانتاکلارا که تاییدیه فیفا را هم داراست و مستندات مربوط به تعیین تکلیف سایر صورت‌های مالی باشگاه، تسویه حساب‌های مالیاتی و …، مرحله تعیین تکلیف دیون خارجی را نیز تکمیل کرد تا یک قدم بلند دیگر به سوی دریافت مجوز حرفه‌ای برداشته شود. البته پایان مهلت بارگذاری تمامی صورت‌های مالی ۲۴ آوریل برابر با پنجم اردیبهشت است.

باشگاه استقلال تا این جا هر ۴ مرحله مربوط به روند دریافت مجوز حرفه‌ای را با موفقیت سپری کرده است.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.