ورزشی

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد خطیب این هفته نماز جمعه تهران است/ سرلشکر سلامی سخنران روز قدس

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد خطیب این هفته نماز جمعه تهران است  سرلشکر سلامی سخنران روز قدس

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه تهران با اعلام اینکه خطیب این هفته نماز جمعه حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد خواهد بود، گفت: با توجه به تشییع شهدای حمله تروریستی در سوریه، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه سخنران مراسم روز قدس امسال تهران است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام علی نوری رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه تهران اعلام کرد: نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و درب‌های دانشگاه تهران از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه گشوده می‌شود و برنامه‌ها از ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد.

وی افزود: با توجه به تشییع شهدای حمله به ساختمان بخش کنسولی ایران در سوریه، سخنران مراسم روز قدس امسال تهران، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه خواهد بود.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه تهران تاکید کرد: با توجه به جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی در فلسطین اشغالی و غزه و همچنین حمله تروریستی این رژیم به کنسولگری ایران در سوریه و تشیع شهدای والامقام این حادثه در روز جهانی قدس پیش بینی می‌کنیم، مردم حضور باشکوهی در این مراسم داشته باشند و در این روز فریاد انزجار خود را از این اقدام تروریستی سرمی‌دهند.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.