اقتصادی

حمایت ۹۰ درصدی صندوق نوآوری از برگزاری جلسات آموزش و مشاوره ویژه شرکت‌های دانش بنیان

کارشناس مشاوره تقویت آموزش و پرورش و مشاوره صندوق شکوفایی اعلام کرد که حمایت 90 درصدی این بنیاد از جلسات مشاوره آموزشی و توسعه برای تقویت و توسعه رویکردهای مدیریتی شرکت های دانش بنیان.

به گزارش اینترنشنال نیوز،حدیث یغبالیان با اشاره به اینکه داشتن نیروی انسانی متخصص، توانمند که توانایی رشد و توسعه یک شرکت را داشته باشد، یکی از بزرگترین دغدغه های بنگاه های اقتصادی است، گفت. .

وی خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های اصلی صندوق نوآوری تقویت، تقویت و به روز رسانی دانش، نگرش و مهارت های روسای شرکت های دانش بنیان و کارکنان، ارائه خدمات آموزشی و آموزشی است. به شرکت های دانش بنیان ارائه شده در داخل، آموزش شرکتی و آموزش بین المللی.

کارشناس حوزه نوآوری، آموزش و تقویت مشاوره صندوق شکوفایی گفت: کارگزاران مشاوری برای استفاده از توان بخش خصوصی داریم که در قالب تقویم فصلی به شرکت های دانش بنیان خدمات ارائه می کنند. خدمات یادگیری شرکتی نیز به گونه ای است که شرکت های دانش بنیان که نیاز به آموزش های خاص در یک زمینه خاص دارند می توانند این آموزش ها را از طریق آموزش های شرکتی بنیاد نوآوری دریافت کنند که معمولا دوره های تخصصی در تقویم آموزشی داخلی ما موجود نیست.

یغبالیان گفت. «تقویم آموزشی داخلی بنیاد نوآوری شامل تمامی حوزه های کسب و کار است که شرکت های دانش بنیان می توانند از آن استفاده کنند و شرکت ها نیز می توانند با مراجعه به پورتال توانمندسازی بنیاد، سرویس آموزش تقویم آموزشی فصلی ما را مشاهده کنند.»

او اضافه کرد. در پورتال توانمندسازی صندوق نوآوری، تمامی حوزه ها به صورت جداگانه درج شده است، اگر کارگاه ویژه ای برای شرکت هایی وجود دارد که در تقویم آموزشی ما نیستند، می توانند درخواست خود را به عنوان آموزش شرکتی ثبت کنند.

کارشناس حوزه «آموزش و مشاوره صندوق شکوفایی» در زمینه تقویت حوزه مشاوره در ادامه با اشاره به خدمات آموزش بین‌المللی در حوزه تقویت این صندوق گفت: یک دوره آموزشی در خارج از کشور وجود دارد، ما از شرکت ها برای شرکت در آن دوره ها حمایت می کنیم.

یغبالیان هزینه های دوره های آموزشی شرکت های دانش بنیان را متفاوت دانست. هر شرکت دانش بنیان می تواند با استفاده از خدمات صندوق نوآوری سالانه تا سقف 90 میلیون تقویت کند. 70 تا 90 درصد هزینه های سالانه خدمات آموزشی داخلی – تا سقف 10 میلیون درام، 90 درصد هزینه های شرکت در دوره های آموزشی شرکتی – تا 50 درصد هزینه های سالانه تا سقف 50 میلیون درام بین المللی. به شرکت های دانش بنیان آموزش می دهد.

وی در ادامه از خدمات آموزشی در زمینه تقویت صندوق نوآوری گفت. رشد و توسعه شرکت‌ها به‌ویژه دانش‌بنیان مرتبط با موضوعات فنی- تخصصی، نیازمند رویکردهای نوین مدیریتی در حوزه مدیریت بازرگانی است، زیرا: بیشتر شرکت‌های آگاه از نظر فنی مبتنی هستند و گاهی اوقات در مدیریت کسب‌وکار خود با چالش‌هایی مواجه می‌شوند که نیاز به مشاوره حل مشکل دارد. به همین منظور، بنیاد نوآوری جلسات مشاوره ای را در زمینه های مختلف کسب و کار برای کمک به توسعه رویکردهای مدیریت دانش برگزار می کند. بنیادها تا 90 درصد هزینه ها را پشتیبانی می کنند.

کارشناس تقویت آموزش و مشاوره صندوق شکوفایی اعلام کرد که با شرکت های دانش بنیان کشور به صورت سه بعدی، حضوری، آنلاین، تلفنی مشاوره می شود. کلیه خدمات جمع آوری کمک های مالی از طریق سامانه http://ghazal.inif .ir غزال به شرکت های دانش بنیان ارائه می شود که شرکت های آنها می توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به انتخاب خدمات مورد نیاز، پس از بررسی های لازم درخواست خود را برای استفاده از خدمات این شرکت ثبت کنند. سرمایه.

یغبالیان با اشاره به روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه داد: در سامانه غزل مشاوران تقویت صندوق نوآوری نه به عنوان «مشاور»، بلکه به عنوان «کارگزار» تعریف می شوند. اگر شرکت‌ها به شخص خاصی به‌عنوان مشاور نگاه کنند، ما یک پایگاه دانشی برای معرفی خود به عنوان یک کارگزار ارائه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه صندوق نوآوری موظف است 90 درصد از هزینه جلسات مشاوره سالانه تا سقف 10 میلیون تومان را بر عهده کارگزاری قرار دهد. شرکت های دانش بنیان می توانند از پنج جلسه مشاوره در حوزه های مختلف کسب و کار استفاده کنند. به صورت ماهانه.”

انتهای پیام:

دیدگاهتان را بنویسید