علمی و پزشکی

در بخش چت اینستاگرام بازی کنید!/ فیلم

به گزارش خبرگزاری اینترنشنال نیوز و براساس گزارش دیجیاتو، اینستاگرام یک بازی با ایموجی‌ها را به پلتفرم خود اضافه کرده است که از طریق بخش پیام‌های دایرکت (DM) می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. این بازی اساساً مانند برخی نمونه‌های قدیمی و خاطره‌انگیز مانند Breakout یا Pong است و در آن باید از سقوط و رهاشدن ایموجی‌ها جلوگیری کنید.

به گزارش تک‌کرانچ، برای دسترسی به بازی مخفی اینستاگرام، فقط نیاز است که صفحه یکی از چت‌های خود را باز کنید و سپس یک ایموجی ارسال کرده و روی آن کلیک کنید. با انجام این کار، ایموجی انتخابی شما به یک صفحه زرد منتقل می‌شود و بازی رسماً آغاز خواهد شد. با پیشرفت بازی نیز سرعت حرکت ایموجی بیشتر می‌شود و رنگ زرد پس‌زمینه کمی تیره‌تر خواهد شد.

بازی مخفی اینستاگرام

ویدیوی زیر را یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس از این بازی به اشتراک گذاشته است:

در بخش چت اینستاگرام بازی کنید!/ فیلم

تک‌کرانچ در گزارش خود توضیح می‌دهد که با ارسال هر ایموجی می‌توانید این بازی را انجام دهید. همچنین برای تجربه آن می‌توانید روی ایموجی‌های ارسال‌شده توسط دیگران نیز ضربه بزنید. نکته قابل‌توجه دیگر اینکه بالاترین امتیاز کسب‌شده توسط شما ثبت خواهد شد، بنابراین در هر زمانی می‌توانید تلاش کنید تا رکورد قبلی خود را ارتقا دهید.

هرچند هم کاربران iOS و هم کاربران اندروید اینستاگرام به ظاهرشدن این بازی مخفی اشاره کرده‌اند، اما این قابلیت هنوز در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته است. ما نیز پس از دریافت آخرین نسخه برنامه اینستاگرام موفق به تجربه این بازی نشدیم.

یکی از سخنگویان اینستاگرام در ایمیلی به TechCrunch گفت که این شرکت همیشه درحال کار روی روش‌های جدیدی است تا «اینستاگرام احساس سرگرم‌کنندگی بیشتری داشته باشد». بااین‌حال، این شرکت هیچ جزئیاتی در مورد زمان عرضه عمومی آن اعلام نکرده است.

227227

نشر علوم پزشکی

من به عنوان یک نویسنده متخصص در زمینه علمی و پزشکی، مطالبی را به شما ارائه می‌دهم که به طور جذاب و قابل فهم، اطلاعات لازم را درباره موضوعات مختلف سلامتی به شما منتقل کنند.