استان ها

دشمنان ما از فرهنگ شهادت می‌ترسند

اینترنشنال نیوز/تهران مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران در نشست خبری کنگره ملی سرداران و ۱۲۰۰۰ شهید استان تهران بر ضرورت پاسداشت یاد و خاطره شهدا تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علی معبودی اظهار کرد: شهدای ما مصداق بارز اجرا کردن سبک زندگی اسلامی و ایرانی بودند. دشمنان ما از فرهنگ شهادت می‌ترسند زیرا آن‌ها تحول معنوی را پیدا کردند و به دیگران انتقال دادند. راهیان نور مصداق بارز این تحول در جوانان امروزی است و همه آن معنویت است.

وی در ادامه افزود: انتظار ما از اصحاب رسانه و فضای مجازی این است که بدانند جامعه آشنا با فرهنگ شهید و شهادت گرفتار انحرافات و مشکلات نخواهد شد. اگر امروز در جامعه ما انحرافات پیدا می‌شود و در مسائل اقتصادی و معیشتی مشکلاتی داریم به دلیل آن است که نتوانستیم فرهنگ شهادت را در جامعه پیاده کنیم.

حجت الاسلام معبودی در خصوص کنگره سرداران و ۱۲۰۰۰ شهید شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: کنگره شهدا در یک روز برگزار می‌شود اما بازتاب آن باید توسط اصحاب رسانه تداوم پیدا کند و شجاعت، ولایتمداری و دین داری شهدا در جامعه تبیین شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: کربلا دو صحنه داشت، در یک صحنه امام حسین (ع) خون دادند و در صحنه دیگر حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) روشنگری کردند. شما خبرنگاران باید مانند حضرت زینب کبری (س) روشنگری کرده و با قلم خود نسل جدید را با فرهنگ جهاد و شهادت آشنا کنید و این فرهنگ را به سراسر دنیا انتقال دهید.

انتهای پیام