ورزشی

دو جام در یک فصل برای مدافع ایرانی

مدافع ایرانی السد در نخستین فصل حضورش در این تیم توانست دو جام قهرمانی را کسب کند.

به گزارش اینترنشنال نیوز، درخشش در فولاد خوزستان باعث شد او خیلی زود فوتبال ایران را ترک کند و راهی لیگ ستارگان قطر شود. محمدامین حزباوی با قراردادی طولانی‌مدت راهی السد قطر شد تا دوران جدیدی را با تیم قطری آغاز کند. مدافع جوان ایرانی روزهای خوبی را در السد تجربه کرد و خیلی زود خود را به ترکیب اصلی این تیم قطری رساند. او در فصل نخست حضورش در السد دو جام با این تیم به دست آورد.

حزباوی در نخستین فصل حضورش در السد قهرمانی در لیگ ستارگان قطر و جام حذفی این کشور را به دست آورد تا موفق‌ترین لژیونر ایرانی در کناره جنوبی خلیج فارس لقب گیرد.

از بین بازیکنان ایرانی که در لیگ کشورهای عرب حوزه خلیج فارس بازی می‌کنند احمد نوراللهی بعد از حزباوی تنها بازیکنی است که در فصل جاری جام کسب کرده است. او با الوحده قهرمانی در لیگ‌کاپ امارات را به دست آورد.

البته مهدی قایدی هم فصل بسیار خوبی را با اتحاد کلباء تجربه می‌کند اما هیچ جامی را به دست نخواهد آورد.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.