استان ها

دیدار نماینده بویراحمد درمجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری آنلاین یاسوج ، آیت الله سید نصیر حسینی در دیدار با مهدی روشنفکر نماینده مردم بویراحمد و دنا مارگون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سنت خوب حل مشکلات مردم و اهمیت آن در اسلام گفت: این بوده است ، به شدت در قرآن توصیه می شود و حتی اکنون در شرایطی قرار داریم که مشکلات بی شماری وجود داشته باشد ، دشمنان زیادی وجود دارند و برخی از راه حل های مشکلات مردم جنبه جدی دارند.
وی با اشاره به حضور مقامات در بین مردم گفت: “مردم امیدوارند وقتی ببینند مسئولان شاغل با آنها مشکلات خود را حل می کنند ، بنابراین پیشنهاد ما این است که مسئولان در میان مردم قرار بگیرند و تا حد ممکن به درد آنها گوش دهند.” حداقل و در کنار افرادی باشید که حل مشکلات غیرممکن باشد.
وی به حسین افزود. “ما انتظار داریم که مسئولان بدون در نظر گرفتن هر جناح سیاسی مردم را ببینند ، مشکلاتشان را بدون توجه به هر نظر و فکری انجام دهند ، اقدامات لازم را برای حل آنها انجام دهند ، نه اینکه مردم احساس کنند برخی از مسئولان فقط برای یک گروه خاص ، طبقه کار می کنند.”
او اضافه کرد. “توصیه های ما را به عنوان مشاوره در طول کار انجام دهید ، درک دیگری ندارید. همیشه سعی کنید به عنوان نماینده مردم عملکرد کار را کنترل کنید ، همیشه این سمت کنترل کننده را حفظ کنید.”
Yasuji uma uma با بیان اینکه عزت یک عضو پارلمان بسیار بالا است و باید حفظ شود ، افزود: وی ادامه داد: یکی از مهمترین مسئولیت های یک عضو پارلمان ، جدا از نیروی نظارتی ، سؤال از مسئولان است. “همیشه از مدیران و مسئولان بخواهید به سوالات پاسخ دهند.”
حسینی با اشاره به موضوعات مختلف در حوزه های دیگر ، به ویژه پیگیری فضای فرهنگی در یاسوج در شهرهای مختلف منطقه ، گفت: کارهای بسیار خوبی در حوزه فرهنگی یاسوج انجام شده است. ما به یک دین جامع نیاز داریم تا بتوانیم با اطلاعات صحیح پیش برویم.
او گفت. “در اماکن مذهبی کافی در یاسوج مانند حسینی ، زینبیه ، مساجد و خانه های فرهنگی وجود ندارد. ما به چنین مکانهایی نیاز داریم تا از نظر فرهنگی در سطح شهر موثر باشند.”
وی به حسین افزود. یاسوج مرکز استان است ، ما به ساختمانهای فرهنگی در این شهر با نماد ایران اسلامی احتیاج داریم تا بتوانیم چهره این شهر را تغییر دهیم ، این مشکل بیشتر از سایر نقاط به ویژه در ورودی های شهر احساس می شود.
رهبر نماز جمعه در شهر یاسوج با اشاره به مشکلات منطقه ماداوان گفت: “مناطقی که جنبه مسکونی دارند باید از قبل برای آن مناطق تهیه شود ؛ مناطق اصلی مانند مساجد ، اماکن آموزشی ، مناطق انضباطی باید برای مقابله با مشکلات موجود در منطقه تصمیم گیری شود.” با ماده حاصل برخورد نکنید.
او روشن كرد. مناطقی در شهرریاسوج که دارای جای خالی برای ساخت و ساز هستند ، امکان ساخت و ساز در آن مناطق فراهم شده است ، لازم است مجوز ساخت در آن مناطق داده شود.
وی با اشاره به مشکلات فعلی کارخانه قند “یاسوج” به حسین گفت. “مشکل ما در منطقه حضور مدیران ضعیف ، مدیران بسیار ضعیف است. اگر مدیران قدرتمند سخت کار کنند ، می توانند حتی با سرمایه ناچیز پیش بروند. و بویراحمد و با افزایش خطوط تولید می توانند اشتغال را افزایش دهند.
او اضافه کرد. “مدیریت نامناسب کارخانه کاندیوزو باعث شده است که این کارخانه بزرگ با سرمایه عظیم ورشکسته شود ، که نتوانست منجر به ضرر شود ، این امر منجر به ضرر و زیان شده است. این امر باعث شده است که مقامات عالی رتبه بی اعتبار ارزش واقعی این سرمایه عظیم را باطل کنند ، و آن را کم ارزش ارزیابی کنند.” .
حسینی با اشاره به ایجاد کارگروه ویژه برنامه های استراتژیک در منطقه گفت: “با تشکیل کارگروه ویژه در مورد برنامه های استراتژیک در منطقه ، باید سعی کنیم از ظرفیت خیرین از جمله بنیاد باراکات و ستاد اجرایی امام خمینی (ره) برای اجرای پروژه های پر رونق استفاده کنیم.”
نماینده “ولی فک” در ایالت های کو ل ل ل و تو و بویراحمد عنوان کرد. بهره برداری از پروژه هایی که در استان های قغیلویه و بایر احمد قابل اجرا است می تواند به رشد و توسعه استان کمک شایانی کند.
در مجلس شورای اسلامی ، بویراحمد ، نماینده دنا و مارگون نیز از نظر جمعیت مقام معظم رهبری را در نظر گرفتند
مهدی روشنفکر ذکر کرد. در ماه های اخیر ، من هیچ تلاشی را برای رفع مشکلات و کاستی های منطقه از طریق مشاوره با مقامات دولتی صرف نکرده ام ، گرچه کشور با محدودیت های اعتباری روبرو است و در واقع وضعیت اقتصادی بد است.

48