رابطه عاشقانه و پنهانی سلنا گومز و زین مالک لو رفت!

رابطه عاشقانه | سلنا گومز

آفتاب‌‌نیوز :

سلنا گومز، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی و زین مالک، خواننده و ترانه‌سرای انگلیسی، در یک رابطه عاشقانه پنهانی هستند. این خبر که توسط منابع نزدیک به این دو سلبریتی به رسانه‌ها درز کرده، طرفداران آن‌ها را شوکه و هیجان‌زده کرده است.

گفته می‌شود که گومز و مالک چند ماه پیش در یک مهمانی خصوصی با یکدیگر آشنا شده‌اند و از آن زمان به طور مخفیانه با هم ملاقات می‌کنند. منابع خبری مدعی هستند که این دو سلبریتی در حال حاضر در نیویورک با هم زندگی می‌کنند و از بودن در کنار یکدیگر بسیار خوشحال هستند.

این خبر جنجال‌برانگیز به دلیل شهرت و محبوبیت فوق‌العاده این دو سلبریتی در سراسر جهان، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشته است. طرفداران گومز و مالک در حال حاضر در حال واکنش به این خبر هستند و برخی از آن‌ها از این رابطه عاشقانه استقبال می‌کنند و برخی دیگر ابراز نگرانی می‌کنند.

هنوز هیچ کدام از این دو سلبریتی به طور رسمی این خبر را تأیید یا تکذیب نکرده‌اند. با این حال، تصاویر و ویدئو‌هایی از آن‌ها در حال قدم زدن در خیابان‌های نیویورک و حضور در رستوران‌ها و کافه‌ها با هم منتشر شده است که نشان‌دهنده صحت این خبر است.

این خبر داغ در دنیای سلبریتی‌ها، بدون شک در روز‌های آینده بازتاب‌های بیشتری خواهد داشت و طرفداران این دو سلبریتی منتظر اعلام نظر رسمی آن‌ها در مورد این رابطه عاشقانه هستند.