بین الملل

رایزنی تلفنی وزیران امور خارجه ایران و عربستان در مورد آخرین تحولات منطقه

ایران و عربستان | رایزنی تلفنی وزیران امور خارجه ایران و عربستان | عيد فطر

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگوی تلفنی با «امیر فیصل بن فرحان» وزیر خارجه عربستان سعودی، ضمن تبادل تبریک عید سعید فطر، درباره آخرین وضعیت روابط دو جانبه و تحولات منطقه گفت‌وگو کردند.

 به گزارش اینترنشنال نیوز، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران  با اشاره به روند رو به جلوی روابط دوجانبه دو کشور، بر اراده ایران بر توسعه هر چه بیشتر روابط تاکید کرد .

فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان سعودی نیز بر گسترش مناسبات و همکاری های منطقه ای و بین المللی بین دو کشور تاکید کرد.

طرفین در این تماس تحولات غزه را مورد توجه و بررسی قرار دادند و بر ضرورت پایان دادن به  جنایات جنگی رژیم صهیونیستی و مصائب انسانی مردم غزه و کرانه باختری فلسطین تاکید کردند.

وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی بر استمرار رایزنی های فی مابین تاکید کردند.

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.