ورزشی

روبیالس دستگیر شد

آفتاب‌‌نیوز :

همان‌طور که از پیش اعلام شده بود، لوئیس روبیالس، امروز (چهارشنبه) با یک پرواز از جمهوری دومنیکن به شهر مادرید برگشت و به این ترتیب با توجه به از پیش صادر شدن حکم جلب وی، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اسپانیا به‌محض پیاده شدن از هواپیما توسط نیرو‌های امنیتی دستگیر شد.

در تصاویر و فیلم‌هایی که از لحظه دستگیری روبیالس منتشر شده، مشخص است که او توسط نیرو‌های امنیتی به‌سمت یک خودروی ون مشکی‌رنگ که برای انتقال او به محل بازجویی در محوطه فرودگاه پارک شده بود، هدایت می‌شود.

روبیالس که سال گذشته به‌دلیل متهم شدن به تعرض به جنیفر ارموسو بازیکن تیم ملی بانوان اسپانیا در مراسم اهدای مدال به بازیکنان این تیم پس از جشن قهرمانی‌شان در جام جهانی ۲۰۲۳ از ریاست فدراسیون برکنار شد، چندی پیش نیز به‌عنوان یکی از متهمان پرونده فساد مالی پولشویی در فدراسیون فوتبال اسپانیا شناخته شد و تحت پیگرد قانونی قرار گرفت، با این حال دستگیری او به‌دلیل حضورش در جمهوری دومنیکن مقدور نبود و اکنون با بازگشتش به مادرید این اتفاق رخ داده است.

در زیر فیلم لحظه دستگیری روبیالس را مشاهده می‌کنید.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.