بین الملل

سفر یک روزه اژه ای به قطر

سفر یک روزه اژه ای به قطر

رئیس قوه قضائیه به دعوت رئیس شورای عالی قضایی قطر، در سفری یک روزه عازم این کشور می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل قوه قضائیه با اشاره به سفر یک روزه رئیس دستگاه قضا به کشور قطر اظهار کرد: در راستای دیپلماسی قضایی و توسعه تعاملات قضایی جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها، رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به دعوت رئیس شورای عالی قضایی قطر، در سفری یک روزه عازم این کشور خواهد شد.

وی در رابطه با برنامه های حجت الاسلام اژه ای در این سفر کوتاه گفت: دیدار با امیر قطر و رئیس شورای عالی قضایی این کشور، حضور در جمع ایرانیان مقیم قطر، امضای یادداشت تفاهم همکاری قضایی و انعقاد موافقت نامه معاضدت قضایی در امور کیفری میان دو کشور، اهم برنامه های سفر رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به قطر هستند.

غریب آبادی در پایان عنوان کرد: همچنین در چهارچوب دیپلماسی قضایی، هفته آینده نیز رئیس دیوان عالی و دادستان کل کشور، به طور جداگانه در اجلاس روسای دیوان های عالی و دادستان های کشور های عضو بریکس حضور پیدا خواهند کرد.

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.