بین الملل

سفیر ایران در ازبکستان: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم دارد

مراسم گرامی داشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، در تاشکند ازبکستان برگزار شد.

به گزارش اینترنشنال نیوز، ابراهیم عبد الرحمانوف وزیر کشاورزی به عنوان میهمان ویژه، بهرام جان اعلایف معاون اول وزیر خارجه، معاونین وزارت خانه های انرژی و ورزش، مقامات دستگاه های مختلف ازبکستان، سفراء و دیپلمات‌های مقیم، فرهنگیان، اصحاب رسانه و تجار و صاحبان شرکت ها در این جشن حضور داشتند.
محمد علی اسکندری سفیر کشورمان در ازبکستان، طی سخنانی مهمترین مواضع کشورمان را تشریح کرد.
وی به جایگاه برجسته جمهوری اسلامی ایران در حوزه های سیاسی، فرهنگی، علوم و فناوری، صنعت، اقتصادی و کشاورزی پرداخت.
اسکندری گفت: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم ایران خصوصا در حق ملت مظلوم فلسطین دارد.

سفیر ایران در ازبکستان: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم دارد
سفیر کشورمان در تاشکند تأکید کرد که پاسخ به بدخواهان پیشرفت ایران، همت مضاعف برای دانش اندوزی، توسعه علوم و فنون، خودکفایی، تقویت زیرساخت ها و زیر بناهای آموزشی و دانشگاهی و تامین رفاه مردم شریف ایران است.
اسکندری سفیر کشورمان گفت: همانگونه که آب در قنات‌های ۲۷۰۰ ساله تمدن ایرانی در جریان است، مردم ایران نیر در تکاپو خواهند بود.

سفیر ایران در ازبکستان: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم دارد
وی گفت: بدخواهان ما کماکان سنگ اندازی خواهند کرد.دولت و ملت ما هم بر تلاش مبتنی بر علم خود خواهند افزود. لذا برای ما مهم است که در سمت درست تاریخ ایستاده باشیم و پیام ما، دانش محوری، انسان دوستی، عدالت محوری و شایستگی ملت بزرگ و شریف ایران است.
انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.