علمی و پزشکی

شاهکار مرسدس بنز در تبلیغات با بیلبورد سه‌بعدی/ عکس

بیلبورد جالب مرسدس AMG، به رودستر جذاب SL تعلق دارد. این بیلبورد در واقع بخشی از کمپین Step into the Spotlight محسوب می‌شود و ساختار آن از LED است. در این بیلبورد نسخه‌ای دیجیتال از مرسدس SL در اندازه واقعی و در طرح‌های مختلف به عابرین نمایش داده می‌شود.

بیلبورد سه‌بعدی مرسدس AMG با یک دوربین همکاری می‌کند. این دوربین در جلوی سازه قرار دارد و به قابلیت تشخیص عمق مجهز است. با اتکا به این دوربین، بیلبورد سه‌بعدی SL می‌تواند به عابرین و افراد حاضر در محوطه واکنش نشان دهد. برای مثال، با تشخیص رنگ لباس رهگذران، بدنه مرسدس AMG SL حاضر در بیلبورد نیز به همان رنگ تغییر پیدا می‌کند. همچنین زاویه مدل سه‌بعدی خودرو متناسب با حرکات دست و ژست‌های افراد نزدیک به دوربین تغییر می‌یابد.

شاهکار مرسدس بنز در تبلیغات با بیلبورد سه‌بعدی/ عکس

برای اشاره به طیف رنگ گسترده موجود برای بدنه مرسدس AMG SL، پس زمینه سازه مخصوص بیلبورد رنگ‌های متنوعی را نمایش می‌دهد. روی این سازه یک کد QR وجود دارد که علاقه‌مندان با اسکن آن می‌توانند اطلاعات جامعی را درباره رودستر زیبای آلمانی کسب کنند.

بیلبورد سه‌بعدی مرسدس AMG در هامبورگ و در محوطه ایستگاه متروی Überseequartier نصب شده؛ این بیلبورد تا بیستم جولای در آن محوطه قرار خواهد داشت. پس از آن مرسدس AMG با ادامه کمپین Step into the Spotlight این بیلبورد تعاملی را در دیگر شهرهای آلمان نیز به نمایش خواهد گذاشت.

مشخصات فنی مرسدس AMG SL

گفتنی است نسل کنونی مرسدس SL در سال 2021 رونمایی شد. این نسل طراحی بسیار زیبایی دارد و در سه نسخه SL 43، SL 55 و SL 63 به فروش می‌رسد. قوی‌ترین نسخه از این رودستر جذاب به یک موتور 4 لیتری توئین توربو با 577 اسب بخار قدرت و 800 نیوتن متر گشتاور مجهز است. با اتکا به این موتور SL 63 صفر تا صد را در عرض 3.6 ثانیه طی می‌کند و توانایی دستیابی به نهایت سرعت 315 کیلومتر در ساعت را دارد. جالب اینکه با چنین مشخصاتی، مصرف سوخت این نسخه از SL بین 11.8 تا 12.7 لیتر متغیر است!

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در اینترنشنال نیوز مراجعه کنید.

۵۸۵۸

نشر علوم پزشکی

من به عنوان یک نویسنده متخصص در زمینه علمی و پزشکی، مطالبی را به شما ارائه می‌دهم که به طور جذاب و قابل فهم، اطلاعات لازم را درباره موضوعات مختلف سلامتی به شما منتقل کنند.