ورزشی

طارمی بعد از کسب جایزه آقای گلی: سعی خواهم کرد بیشتر گل بزنم

مهاجم ایرانی پورتو ابراز امیدواری کرد در ادامه بتواند آمار گلزنی خود را بیشتر کند.

به گزارش اینترنشنال نیوز و به نقل از اوجوگو، مهدی طارمی توانست در هفته پایانی لیگ پرتغال برابر ویتوریا گیمارش گلزنی کند و به این ترتیب شمار گل‌های خود را در این فصل در لیگ پرتغال به ۲۲ گل برساند تا عنوان آقای گلی این فصل رقابت‌های لیگ پرتغال را به دست بیاورد.

مهدی طارمی در ورزشگاه دراگائو جایزه آقای گلی در لیگ پرتغال را دریافت کرد. مهدی طارمی با ۲۲ گل، سه گل بیشتر از گونچالو راموس از بنفیکا بهترین گلزن لیگ شد.

این ملی پوش ایرانی پس از بازی با ویتوریا گیمارش گفت که به دلیل از دست دادن قهرمانی نمی تواند از این موفقیت فردی خوشحال شود.

طارمی با اشاره به کسب عنوان آقای گلی در لیگ پرتغال گفت: این اولین بار است که این جایزه را دریافت می کنم و بسیار خوشحالم. از همه  کسانی که به من کمک کردند تشکر می کنم.  گل مورد علاقه من گلی بود که به بنفیکا زدم و در نهایت ۲-۱ پیروز شدیم. وقتی در بازی های بزرگ گل می زنیم، همه چیز معنای بیشتری پیدا می کند. همیشه تمام تلاشم را برای تیم انجام می دهم، زیرا مهمترین چیز پیروزی است. اگر گل بزنم بسیار خوشحال می شوم، اگر نه مهم کسب برد است. همیشه سعی می کنم گل بزنم و به تیم کمک کنم تا پیروز شود. در ادامه سعی خواهم کرد بیشتر گل بزنم زیرا هدفم این است که هر سال پیشرفت کنم. برایم مهم نیست چگونه. همیشه سعی می کنم گل بزنم زیرا گل، گل است.

او درباره پوکر در فامالیکائو در دور ماقبل آخر قهرمانی که برای کسب این جایزه تعیین کننده بود، گفت: بازی بسیار خوبی بود.

طارمی در تمام رقابت‌ها در این فصل در ۵۰ بازی توانست ۳۱ گل به ثمر برساند تا بهترین فصل فوتبالی خود را از حیث گلزنی ثبت کند.

قرارداد مهدی طارمی تابستان ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد ولی احتمال فروش او نیز مطرح شده است؛ چرا که اگر پورتو قصد درآمدزایی داشته باشد تنها تابستان امسال فرصت دارد بازیکن ایرانی‌اش را بفروشد در غیر این صورت طارمی بازیکن آزاد خواهد شد و می‌تواند تیم بعدی خود را انتخاب کند.

انتهای پیام