ورزشی

عکس| ژست جدید رونالدو همراه با خانواده!

به گزارش خبرگزاری اینترنشنال نیوز؛ تیم ملی پرتغال فردا شب (سه شنبه) از ساعت 23:15 به وقت ایران قرار است که در یک بازی دوستانه با تیم ملی اسلوونی روبرو شود و باید دید که در این بازی اوضاع برای پرتغالی ها به چه شکل پیش می رود. کریستیانو رونالدو در این بازی حضور خواهد داشت. رونالدو در بازی دوستانه پرتغال مقابل تیم ملی سوئد غایب بود اما اکنون در این بازی حضور پیدا می کند.

کریستیانو رونالدو با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام در کنار تیم برنده تمرینات پرتغال نوشت:” خانواده ” در حقیقت کریستیانو رونالدو به تیم ملی پرتغال به عنوان یک خانواده نگاه می کند. رونالدو در این تصویر ژستی خاص به خود گرفته است.

عکس| ژست جدید رونالدو همراه با خانواده!

کریس رونالدو در حال حاضر 39 سال دارد اما همچنان انگیزه های زیادی در تیم ملی پرتغال دارد چرا که رقابت های یورو 2024 در پیش است. په په هم که 41 سال سن دارد هنوز در تیم ملی پرتغال حضور دارد. این دو بازیکن، بازیکنان با تجربه تیم ملی پرتغال هستند.

257 251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.