استان ها

محدودیت‌های ترافیکی روز طبیعت در همدان اعلام شد

به گزارش خبرگزاری اینترنشنال نیوز استان همدان، سرهنگ غلامعلی همایی با اعلام این خبر گفت: همه رانندگان وسایل نقلیه حمل بار، از حمل مسافر در قسمت بار خودداری کرده و در صورت مشاهده چنین مواردی توسط پلیس، برابر مقررات راهنمایی و رانندگی با متخلفان برخورد خواهد شد.

همایی افزود: در حوزه درون شهری به طور کلی هیچ‌گونه محدودیت رفت و آمد برای وسایل نقلیه وجود ندارد اما در صورت بالا رفتن حجم تردد وسایل نقلیه در ساعات پایانی روز و علاوه بر آن با توجه به شرایط آب و هوایی اعلام شده، در محور گنجنامه و بلوار ارم محدودیت های ترافیکی احتمالی برقرار خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان خاطرنشان کرد: در صورتی که شهروندان قصد تردد با موتورسیکلت در معابر را دارند علاوه بر رعایت تمامی قوانین به طور حتم از کلاه ایمنی استفاده کنند و همچنین رانندگان از توقف وسایل نقلیه در محدوده تقاطع ها که باعث کندی تردد و انسداد در معابر می شود، جدا خودداری کنند.

سرهنگ همایی از همه شهروندان استان درخواست کرد، برای برقراری نظم در عبور و مرور و جلوگیری از هر گونه تصادف احتمالی ضمن رعایت قوانین از عجله و شتاب خودداری کرده و در صورت بالا رفتن میزان تردد وسایل نقلیه در برخی از معابر صبر و شکیبایی داشته باشند و در نهایت در صورت برقراری هر گونه محدودیت تردد و یا تغییر مسیر در معابر، همکاری لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی به عمل آورند.

لازم به ذکر است، پلیس راهور استان همدان اعلام کرده است که از ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۱۳ فروردین ماه تردد خودروها از مسیر جاده سد اکباتان و جاده حیدره به سمت همدان یک طرفه خواهد شد.