اقتصادی

مردم گران فروشی و احتکار مرغ را گزارش دهند/ خریداران مرغ فاکتور از فروشنده بخواهند

امراللهی: مردم گران فروشی و احتکار مرغ را گزارش دهند/ خریداران مرغ فاکتور از فروشنده بخواهند

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی گفت: از سامانه 124 و از طریق سامانه پیامکی 30008136 مردم می‌توانند تخلف ها و احتکار را گزارش دهند.

مسعود امراللهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری اینترنشنال نیوز، درباره قیمت مصوب مرغ اظهار داشت: قیمت مصوب مرغ 73 هزار تومان و در میادین میوه و تره بار شهرداری به قیمت 71 هزار تومان خرده فروشی می‌شود؛ همچنین قیمت مرغ عمده نیز کیلویی 68 هزار تومان است.

وی ادامه داد: در صورت فروش در سطح شهر با قیمت بیشتر از مصوب تخلف بوده و برخورد خواهد شد.

امراللهی با بیان اینکه مردم گران فروشی را گزارش دهند، خاطر نشان کرد: از سامانه 124 و از طریق سامانه پیامکی 30008136 که برای وزارت جهاد است مردم می‌توانند تخلف ها و احتکار را گزارش دهند.

وی به مردم توصیه کرد: حتما مردم زمان خرید مرغ از فروشندگان فاکتور بخواهند و آنها موظف هستند طبق قانون نظام صنفی، فاکتور بدهند و در این بازدید با صنوفی که فاکتور ارائه نمی‌کردند برخورد شد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.