بین الملل

مشکلی در تامین سوخت گردشگران نوروزی وجود ندارد

معاون وزیر نفت:

مشکلی در تامین سوخت گردشگران نوروزی وجود ندارد

معاون وزیر نفت گفت: با توجه به مصرف بالای بنزین در ایام نوروز و تامین سوخت کشور، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت به‌منظور رفاه حال هم‌وطنان و مسافران نوروزی همه توان خود را به‌کار می‌گیرد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، جلیل سالاری با توجه به ثبت رکوردی تازه در مصرف و لزوم پایداری در استمرار تامین و توزیع سوخت در سراسر کشور، با حضور در مراکز انتقال نفت و فرآورده‌های نفتی دستور‌های لازم را صادر و گزارشی از روند سوخت‌رسانی دریافت کرد.

وی تاکید کرد: با توجه به مصرف بالای بنزین در ایام نوروز و تامین سوخت کشور، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت به‌منظور رفاه حال هم‌وطنان و مسافران نوروزی همه توان خود را به‌کار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش و ارسلان رحیمی، مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت و هیات همراه در نخستین روز سال نو از ایستگاه مخابراتی و تاسیسات نفتی منطقه شمال بازدید کردند و از برنامه‌های عملیاتی صنعت انتقال نفت و فرآورده‌های نفتی مطلع شدند.

مدیران ارشد صنعت پالایش و انتقال نفت ایران طی این سفر یک روزه از ایستگاه آب باریک، ایستگاه فشارشکن ورسک، ایستگاه مخابراتی شورکچال و مرکز انتقال نفت گل پل بازدید کردند.

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.