معرفی انواع بهترین جاروبرقی صنعتی در دنیا

معرفی انواع بهترین جاروبرقی صنعتی در دنیا. امروزه رعایت اصول بهداشتی در محیط های تجاری و صنعتی به یک اصل مهم تبدیل شده است چرا که حفظ سلامت کارکنان و رعایت بهداشت محیط بسیار در روند تولید موثر خواهد بود. این امر یکی از عواملی است که موجب جذب مشتریان نیز خواهد شد. به دلیل تقاضای بالای صنایع در خرید و استفاده از جاوربرقی های صنعتی و انواع ماشین آلات صنعتی جهت نظافت انواع آلودگی های محیطی، اکثر تولیدکنندگان جاورهای صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی، دست به تولید انبوه جاروهای صنعتی در انواع مختلف زده اند.

درباره انواع دستگاه های جاروبرقی بیشتر بدانیم: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_vacuum_cleaners

یکی از بهترین تولیدکنندگان مطرح در کشور می باشد که با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و قطعات با کیفیت ایرانی، جاروهای صنعتی بسیار پر قدرتی و کارآمدی را تولید و روانه بازار کرده است. نوع آلودگی در محیط های صنعتی متفاوت است به همین دلیل می باشد که هر مکنده صنعتی مناسب جمع آوری آلودگی و زباله خاصی بوده و میزان قدرت مکش و سرعت آن نیز متفاوت می‌باشد. در ادامه به معرفی 4 مدل از بهترین و کارآمدترین دستگاه های جارو برقی صنعتی در بازار پرداخته ایم.

جاروبرقی کوله پشتی صنعتی

جاروهای صنعتی کوله ای یکی از پرکاربردترین تجهیزات نظافتی صنعتی است که استفاده از آن بسیار راحت و آسان می‌باشد. آشکارترین اثر مثبت طراحی درست و مناسب مشاغل، تجهیزات و محیط کار، بالارفتن سطح ایمنی، بهداشت، تطبیق کار با کارگر بر اساس ابعاد بدنی فرد و در نهایت رضایت شغلی و افزایش بهبود بهره‌وری است. جاروبرقی های کوله پشتی صنعتی مطابق با اصول ارگونومی بدن انسان طراحی شده اند که کاربر علاوه بر داشتن حداکثر تحرک، دچار خستگی مفرط ناشی از کار با جاروبرقی های کوله ای نشود . جهت اطمینان از امنیت و راحتی اپراتور، به اجزای مرطوب کننده و خنک کننده مجهز می‌باشد.

مکنده های کوله ای صنعتی بیشتر جهت نظافت راه پله ها، هواپیما ها، راهروها، قفسه ها، رستوران ها، سینما و تئاترها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از دستگاه جارو برقی صنعتی کوله پشتی در مکان هایی که جاروهای صنعتی بزرگ کارایی ندارند، بسیار کارآمد خواهد بود.

جاروبرقی خاک صنعتی

آلودگی هایی که در برخی صنایع تولید می‌شود محدود به زباله های خشک و گرد و غبار بوده، به همین دلیل جاروبرقی هایی که مختص به جمع آوری زباله های خشک می‌باشند، کارایی بهتری دارند. یکی از جاروبرقی‌هایی که جهت جمع آوری زباله های خشک و خاک استفاده می‌شود.، جاروبرقی خاک صنعتی است. استفاده از جاروهای خاک صنعتی در طیف گسترده ای از صنایع از جمله ساخت و ساز، تولیدات صنعتی، مواد غذایی و آشامیدنی، مراقبت های بهداشتی، کارگاه مبل سازی، بازسازی خانه، اماکن مذهبی و صنعت خودرو رایج است. به علاوه، انواع جاروهای خاک صنعتی را برای کاربرد در صنایع مختلف داروسازی، غذایی، نفت و گاز و پتروشیمی، سرامیک و غیره طراحی و تولید می کند تا به حذف آلودگی در محیط های صنعتی کمک کند.

جاروبرقی صنعتی آب و خاک

در برخی از صنایع وجود آب، رطوبت و خاک، موجب لغزندگی و ایجاد گل و لای خواهد شد همین امر می تواند سلامت سطوح و محیط را به خطر بیاندازد. برای جلوگیری از هرگونه آسیب و خطری می بایست از استفاده کنید. از مزایای این جاروبرقی این است که با انواع نظافت هم خوانی دارد و جایگزین خوبی برای روش های نظافت سنتی است. جاروی آب و خاک برای جمع آوری هرگونه زباله جامد و مایع به غیر از مواد قابل انفجار و اشتعال زا کاربرد دارد.

جاروبرقی صنعتی اهرمی

جاروبرقی اهرمی یا مکنده صنعتی اهرمی کاربری بسیار راحت و آسانی دارد چرا که در قسمت پشت دستگاه، یک دسته برای جا به جایی محصول تعبیه شده است تا کاربر بتواند به راحتی آن را جا به جا کند. استفاده آسان از این محصول به دلیل عملکرد راحت اهرم برای تخلیه دستی جهت زدودن گرد و غبار و آلودگی ها است. این دستگاه اغلب برای سالن های بسیار بزرگ مثل کارخانه ها کاربرد دارد.

راهنمای خرید جاروبرقی صنعتی

برای خرید یک جاروی صنعتی مناسب می بایست به چند فاکتور توجه کنید: در مرحله‌ی اول باید مساحت فضای مورد نظر را در نظر بگیرید، قدم بعدی در نظر گرفتن نوع آلودگی محیط می باشد که آیا به صورت خاک است یا آب و خاک. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید مدت زمان استفاده از دستگاه است. در نهایت توجه کنید که آیا محیط صاف است یا خیر؟ و اینکه دسترسی به تمام نقاط امکان پذیر است؟ پس از بررسی این عوامل می توانید برای خرید و انتخاب مدل مورد نظرتان اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات کاملتر درباره راهنمای خرید جاروبرقی صنعتی بر روی لینک industrial vacuum cleaner buying guide کلیک کنید.