ورزشی

نسل جدید سامانه‌های پهپادی و موشکی پدافند هوایی ارتش رونمایی می‌شود

نسل جدید سامانه‌های پهپادی و موشکی پدافند هوایی ارتش رونمایی می‌شود

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نسل جدید سامانه های پهپادی و موشکی نیروی پدافندهوایی ارتش با قابلیت‌های به‌روز و پیشرفته در سال جاری رونمایی می‌شود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز از گروه پدافند هوایی شهید کشاورزی جاسک بازدید و توان رزم و آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه مهمترین راهبرد نیروی پدافند هوایی ارتش تولید امنیت پایدار است، اظهار داشت: تولید امنیت با شعار و حرف عملی نمی‌شود و مستلزم تلاش جهادی و هدفمند است.

وی با تاکید بر اینکه در سایه امنیت پایدار است که زمینه رشد و پیشرفت در تمامی عرصه‌ها در داخل کشور ممکن و محقق می‍شود ابراز داشت: پدافند هوایی خط مقدم دفاع از کشور و تضمین کننده امنیت پایدار برای میهن و نظام اسلامی است.

امیرسرتیپ صباحی فرد گفت: نسل جدید سامانه‌های پهپادی و موشکی نیروی پدافندهوایی ارتش با قابلیت‌های به‌روز و پیشرفته در سال جاری رونمایی می‌شود.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.