عمومیکسب و کار جدید

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال سینجر و یخساران و وستینگ هاوس

جابجایی و حمل نقل برای تعمیر یخچال بسیار سخت و دشوار میباشد ، سرویس برتر 100% مراحل تعمیر یخچال سینجر را در محل و در همان مراجعه اولیه به پایان میرساند و نیازی به جابجایی یا مراجعه حضوری به تعمیرگاه نمیباشد .

ما بصورت تخصصی خدمات یخچال فریزر های سینجر را در تمام مناطق تهران به مشتریان ارائه میکنیم ، بیش از 80 تعمیرکار متخصص و مجرب سرویس برتر در مناطق مختلف تهران وجود دارند ، کافیست با شمارهموجود در تماس با ما تماس بگیرید یا بصورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید .

عیب یابی و معرفی مشکلات رایج یخچال فریزر سینجر

یکی از عیوب متداول در یخچال فریزر سینجر ، کم شدن قدرت سرما سازی میباشد ، در ابتدا این مشکل در یخچال یا فریزر مشاهده میشود و در صورت بی توجهی به آن بطور کامل سرمایش یخچال و فریزر بطور کامل قطع میشود .

برای رفع این مشکل باید کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال سینجر از دستگاه شما بازدید و مراحل عیب یابی یخچال سینجر را انجام دهند .

این مشکل میتواند در صورت خرابی یک قطعه کوچک مانند سنسور یا یک قطعه مهم مانند کمپرسور بوجود آید ، در هر صورت سریعا با ما تماس بگیرید .

خرابی موتور و نحوه تعمیر یخچال سینجر

سوختن یا از کار افتادن موتور یخچال به سرعت باید رفع شود ، در غیر اینصورت باعث فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال فریزر و بوجود آمده هزینه های اضافی میگردد .

برای خرید موتور یخچال برند های زیر به ترتیب پیشهنهاد میشود .

سامسونگ و ال جی ( کره ای )

پاناسونیک و دانپر ( مالزی و دانمارک )

امبرکو و های تک ( برزیل و چین )

پیشنهاد میشود در صورت مشاهد سوختن موتور یخچال از برند های بالا استفاده نمایید ، این موتور ها توسط سرویس برتر از همه لحاظ تست شده اند و کیفیت آن ها مورد تایید است .

تعویض لاستیک درب یخچال سینجر در محل

یکی از قطعات پرمصرف و پراستهلاک در تعمیر یخچال سینجر لاستیک درب میباشد ، در صورت پارگی یا پوسیدگی لاستیک درب ، باید بصورت کامل تعویض و لاستیک جدید جایگزین شود .

در انتخاب لاستیک درب یخچال سینجر باید به جنس نوار و همچنین قدرت آهنربایی آن توجه کنید .

نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر تعویض لاستیک درب را تا 12 ماه برای شما گارانتی میکند .

نشت یابی و شارژ گاز یخچال سینجر

کمبود گاز یا خالی شدن گاز 100% با نشتی همراه است ، برای رفع همیشگی این مشکل باید نشتی گاز در ابتدا پیدا و رفع شود در غیر اینصورت مشکل یخچال دوباره تکرار میگردد .

گازهای یخچال فریزر سینجر در مدل های

R134

R12

R600

R404

R407

میباشند که با توجه به مشخصات کمپرسور باید از گاز مخصوص به یخچال شما برای شارژ گاز یخچال استفاده شود .

تعمیر یخچال سینجر با گارانتی سرویس برتر

کی از تفاوت های نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر با سایر تعمیرگاه ، ارائه خدمات با گارانتی میباشد .

ما با توجه به تخصص تعمیرکاران و استفاده از قطعات با کیفیت توانسته ایم خدمات خود را با گارانتی 3 تا 12 ماهه به مشتریان ارائه کنیم .

این گارانتی در فاکتور خدماتی ذکر میگردد و مدت زمان آن برای خدمات مختلف به شرح زیر میباشد .

شارژ گاز یخچال سینجر : 6 ماه

تعویض ترموستات : 6 ماه

تعمیر و تعویض فن ها : 6 ماه

تعمیر و تعویض سنسور ها : 6 ماه

تعمیر سیستم دیفراست یخچال : 6 ماه

تعویض کمپرسور یا موتور : 3 ماه

تعمیر یخچال سینجر تخصص ماست .

نمایندگی تعمیرات یخچال یخساران

 

پس از خرید یخچال یخساران Yakhsaran با نمایندگی یخساران جهت نصب یخچال فریزر هماهنگ شوید. پس از نصب یخچال آموزشهای لازم در خصوص نحوه استفاده و سرویس و نگهداری یخچال به شما داده میشود و کارت گارانتی یخچال تکمیل و دوره گارانتی 20 ماهه یخچال شروع میگردد چنانچه در زمان گارانتی یخچال اشکالی برای آن پیش آمد با نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در تهران تماس حاصل نمایید. کارخانه تولید محصولات یخساران در تهران جاده ابعلی واقع شده است یخچال فریزرهای یخساران در مدل های دوقلو و بالا یخچال و پایین بصورت نوفراست تولید میگردند از ویژگی های محصولات جدید میتوان مجهز بودن به آبسردکن و لامپ Led و سیستم کنترل هوشمند دما و کارکرد یخچال و نمایشگر لمسی و کمپرسور با راندمان بالا و کم مصرف نام برد نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران با تیمی از بهترین تعمیرکاران یخچال که همگی دوره های تعمیرات یخچال را گذرانده اند تعمیرات را در اسرع وقت و در محل انجام میدهد تا دیگر نیازی به انتقال یخچال فریزر به تعمیرگاه نباشد. در قسمت زیر میتوانید ارورهای یخچال یخساران را مشاهده نمایید

E1= اشکال در فن خنک کننده موتور و کندانسور پشت یخچال
E2= اشکال در فن گردش هوای داخل
E3= گرم شدن یخچال و فریزر
E4= اشکال در المنت و سنسورهای مسیر المنت
E5= خرابی سنسور داخل کابین
E6= خرابی سنسور دیفراست روی اواپراتور
E7= خرابی سنسور دمای محیط بیرون

نمایندگی یخچال یخساران
برخی از عیوب احتمالی یخچال فریزر یخسارن و دلایل آنها را می توانید در زیر مشاهده نمایید جهت سرویس یخچال در مدل هایی که کندانسور یخچال بصورت فشرده کنار کمپرسور قرار گرفته و گاز گرم توسط فن خنک میشود هر سال یکبار کاور محافظ موتور را باز کرده و به کمک یک جاروبرقی کندانسور را که پر از گرد و غبار میباشد را تمیز نمایید جهت تعمیر یخچال یخساران در تهران با مرکز تعمیرات اس پی یار تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم جهت برطرف کردن عیب به شما شود و در صورت نیاز در اسرع وقت متخصص تعمیرات یخچال یخساران جهت رفع عیب یخچال حضورتان اعزام گردد.

موتور یخچال بصورت یکسره کار میکند و مواد غذایی داخل یخچال به جای خنک بودن یخ زده اند
خرابی ترموستات یخچال یا در مدل های دیجیتال خرابی سنسور دما یا دمپر هوا اشکال این عیب است
موتور یخچال یخساران اصلا کار نمی کند یخچال گرم شده است
از وجود برق در یخچال اطمینان حاصل نمایید در صورت وجود برق خرابی برد یا ترموستات یا خرابی رله اورلود موتور و غیره میتواند دلایل این عیب باشد با نمایندگی تعمیرات یخچال یخساران در تهران تماس بگیرید
موتور یخچال کار میکند اما یخچال سرمای کافی را ندارد
اشکال در سیستم گاز یخچال شامل نشتی یا گرفتگی مسیر چرخش گاز دلایل این عیب است در صورت نرمال بودن وضعیت گاز یخچال ضعیف شدن موتور هم به احتمال کم میتواند دلیل این عیب باشد با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر یخساران در هماهنگ شوید.

مشکلات رایج یخچال وستیگهاوس

مشکلات یخچال وستینگهاوس را به ما بسپارید. آرا سرویس نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس در تهران، با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان قادر است در مدت زمانی کوتاه کلیه مشکلات مربوط به این یخچال را رفع نماید. اگرچه کیفیت یخچال وستینگهاوس بسیار بالاست اما ممکن است به مرور زمان شما متوجه بروز مشکلاتی در آن شوید. در اینصورت تنها کافیست با ما تماس بگیرید. اگر یخچال شما روشن نمی‌شود، خنک نمی‌کند، در حین کار صدا تولید می‌کند، برفک می‌زند، آبسردکن آن دچار مشکل شده است،کمپرسور و یا کندانسور یخچال خراب شده است و… با ما تماس بگیرید. ما به صورت اصولی مشکلات یخچال شما را رفع می‌کنیم. اما به شما توصیه می‌کنیم در صورت بروز هر گونه مشکل فورا تعمیرکار را خبر کرده و وقت را تلف نکنید. در اینصورت مشکل پیشرفته نشده و بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ای زیاد می‌توان مشکلات را رفع نمود. همچنین به شما توصیه می‌کنیم حتما از نمایندگی کمک بخواهید. چرا که در غیر اینصورت ممکن است تعمیرکاران دیگر به دلیل نداشتن دانش تخصصی در این زمینه، سبب پیشرفت مشکل شوند.

علت صدای زیاد یخچال وستینگهاوس چیست؟

 • اگر از یخچال شما صدای زیادی خارج می‌شود، برای رفع مشکل، لازم است ابتدا از تراز بودن یخچال مطمئن شوید. در صورتی که یخچال شما تراز نباشد این مشکل برای آن رخ می‌دهد.
 • همچنین فاصله یخچال را با محیط اطراف آن حفظ نمائید.
 • ممکن است مشکل از کمپرسور یخچال باشد. در اینصورت کمپرسور یکسره شده و صدای زیادی تولید می‌کند.
 • همچنین مقدار گاز یخچال باید بررسی شود. کاهش گاز سبب ورود فشار بیش از حد به یخچال می‌شود. در نتیجه سبب بروز این مشکل خواهد شد.
 • در صورتی که مشکل از کمپرسور باشد باید تعمیرکار ابتدا آن را بررسی نماید. در صورت نیاز کمپرسور یخچال باید تعویض گردد.

جهت مطالعه: چگونگی تنظیم تایمر دیفراست یخچال

علت خنک نشدن یخچال وستینگهاوس چیست؟

 • اگر یخچال وستینگهاوس شما به مقدار کافی خنک نمی‌کند، لازم ابتدا دمای یخچال را بررسی کنید. دما باید به طور صحیح تنظیم شود.
 • لازم است ترموستات یخچال را بررسی نمائید. خراب شدن ترموستات، تا میزان زیادی در بروز این مشکل تاثیر گذار است.
 • برد کنترل دما نیز اگر خراب شود سبب بروز این مشکل می‌شود. این برد در خنک کردن یخچال نقش به سزایی داشته و در صورت خراب شدن یخچال را به خوبی خنک نمی‌کند.
 • خراب شدن فن اوپراتور از دیگر دلایل سرد نشدن یخچال است.
 • همچنین لازم است مقدار گاز یخچال بررسی شود. برخی مواقع ممکن است کاهش گاز یخچال، سبب بروز این مشکل شود. در اینصورت باید تعمیرکار یخچال را شارژ نماید.
 • لاستیک درب یخچال را بررسی کنید. فرسوده شدن این لاستیک سبب خروج هوای سرد از یخچال می‌شود.

علت خراب شدن و کار نکردن یخ ساز چیست؟

 • در صورتی که از یخساز یخ خارج نشده و یا یخساز به طور کل یخ تولید نمی‌کند، ابتدا باید مسیر ورود آب به یخساز را بررسی کنید. گاهی مسدود شدن این مسیر بر اثر املاح سبب عدم خروج یخ از آن می‌شود.
 • ماژول موتور یخساز نیز باید بررسی شود.
 • همچنین قطعات یخساز باید بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر شوند.