ورزشی

همهمه در جام ملت های آسیا برای انتقال بزرگ در تیم ملی ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اعزامی آنلاین به قطر، تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دومین دیدار مرحله گروهی با هنگ کنگ در جام ملت‌های ۲۹۲۳ آسیا در کشور قطر در حالی جریان دارد که خبر توافق نهایی مهدی طارمی با اینتر ایتالیا بار دیگر نگاه اهالی فوتبال در این قاره را به خود جلب کرد.

خبرنگار اعزامی آنلاین به قطر، یکی از مخاطبان رسانه‌های مختلفی همچون الکاس، عمان دیلی، ESPN ورزشی در خاورمیانه و… بود تا درباره این انتقال صحبت کند.

علاوه بر این نرظواله سعداله اف خبرنگار چمپیونت ازبکستان به تحلیل انتقال طارمی به اینتر پرداخت و این موضوع را نقطه عطف دیگری برای فوتبال قاره آسیا دانست.

او در این باره به خبرنگار آنلاین گفت: قطعاً طارمی مانند علی دایی برای فوتبال آسیا افتخار آفرین می‌کند. حالا دیگر قرار نیست مخاطبان فوتبال در آسیا فقط لیگ برتر جزیره را به خاطر حضور«سونگ هیون مین» دنیال کنند بلکه ایتالیا هم با بازیکنانی چون طارمی و سردار آزمون جذب مخاطب برای قاره بزرگ کرده است.

همهمه در جام ملت های آسیا برای انتقال بزرگ در تیم ملی ایران

«تان چی کوآ» عکاس ژاپنی حاضر در جام ملت‌های آسیا نیز از علاقه خود برای گرفتن عکس از طارمی در فوتبال اروپا اشاره کرد و گفت: حالا باید بلیت میلان را برای تماشای بازی طارمی با پیراهن اینتر بگیریم چون یک آسیایی می‌خواهد جای روملو لوکاکو و مهاجمان قدیمی همچون اینزاگی و… را در خط حمله بگیرد.

شایان ذکر است مهدی طارمی در پایان فصل جاری فوتبال باشگاهی اروپا پورتو را به مقصد اینتر ترک خواهد کرد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.