ورزشی

واکنش احساسی ستاره پرسپولیس به تاریخ‌سازی بزرگ

به گزارش خبرگزاری اینترنشنال نیوز؛ ایراکلی کوباخیدزه نخست وزیر گرجستان به همراه رئیس مجلس این کشور امروز در نامه ای به رئیس جمهور این کشور جایزه مدال افتخار را به تیم ملی فوتبال، مربیان و مدیران فدراسیون فوتبال اعطا کردند تا از اولین حضور تیم ملی کشورشان در یک تورنمنت بزرگ تقدیر کنند. اتفاقی که تیم ملی گرجستان با شکست یونان رقم زد و راهی یورو ۲۰۲۴ شد، یک اتفاق تاریخی برای این کشور به حساب می‌آید.

به نقل از فوتبال برتر این تیم با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل میهمان خود در دینامو آرنا در تفلیس به این مهم دست پیدا کرد. اما جالب است که یک چهره آشنا برای علاقمندان فوتبال در ایران در تیم ملی گرجستان وجود دارد و آن گئورگی گولسیانی مدافع تیم پرسپولیس است که انگار در آخرین سال‌های فوتبالش رستگار شده است. او که هفت سال است در فوتبال ایران حضور دارد و به واسطه بازی در تیم های مختلف کاملا دیگر جزئی از مجموعه بازیکنان لیگ برتر ایران به حساب می‌آید، بعد از حضور در پرسپولیس و بازی‌های درخشان با این تیم مورد توجه ویلی سانیول سرمربی فرانسوی و سرشناس گرجستان قرار گرفت.

واکنش احساسی ستاره پرسپولیس به تاریخ‌سازی بزرگ

او حالا بعد از صعود به یورو نامش در لیستی نوشته شده که قرار است مدال افتخار کشورشان را بگیرند. گولسیانی که در حال حاضر در کشورش گرجستان حضور دارد، بعد از این صعود تاریخی یک پیام هم برای هواداران ایرانی اش ارسال کرد:

سلام به همه

گئورگی گولسیانی با شما صحبت می کنه از گرجستان

دوست دارم سلام گرمی با شما داشته باشم

شما هواداران عزیز و دوستان ایرانی من

دیروز روز تاریخی برای فوتبال گرجستان بود که ما به رقابت های یورو ۲۰۲۴ صعود کردیم

من برای کشورم خیلی خوشحالم و همچنین باعث افتخاره منه که شما از من حمایت کردین

من پیام های حمایتی خیلی خیلی زیادی دریافت کردم که هیچوقت فراموش نمی کنم

هنچنین می خوام از تیمم پرسپولیس تششکر کنم چون پرسپولیس در رقم خوردن این اتفاق خیلی کمک کرد

چون قبل از این به تیم ملی کشورم دعوت نمی شدم اما الان اینجام و صعود کردیم به یورو ۲۰۲۴

پس امیدوارم بتونم به تیم کشورم در این تابستان و در مرحله گروهی یورو کمک کنم و باید ببینیم چی پیش میاد

به زودی می‌بینیمتون

257 251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.