بین الملل

واکنش فراجا به اقدام تروریستی در سیب و سوران

واکنش فراجا به اقدام تروریستی در سیب و سوران

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس در اطلاعیه‌ای با اشاره به شهات پنج مامور پلیس در حمله تروریستی گروهک جیش‌الظلم، از این حادثه به عنوان فطر خونین شهدای راه امنیت در سیستان و بلوچستان یاد کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مرکز اطلاع‌رسانی فراجا سه‌شنبه در این اطلاعیه اعلام کرد: در پی حمله بزدلانه و کور گروهک تروریستی جیش‌الظلم به نیروهای انتظامی که در حین گشت‌زنی در شهر سیب و سوران برای تامین امنیت و آرامش مردم در شب عید فطر بودند پنج نفر از دلاورمردان پلیس به شهادت رسیدند.

«فرماندهی انتظامی کشور، ضمن تبریک و تسلیت به خانواده معظم شهداء و کارکنان انتظامی سراسر کشور اعلام می‌دارد: به طور قطع تروریست‌ها در کمترین زمان ممکن به سزای اعمالشان خواهند رسید و جامعه را از لوث اشرار و بدخواهان این کشور پاک خواهیم کرد.»

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.