علمی و پزشکی

واکنش هلال احمر به ویدیوی “ارسال محموله ۳۰ میلیونی واکسن به ونزوئلا”

به گزارش شفاف ، محمدحسن قوسیان مقدم وی در مورد انتشار ویدئویی از ارسال 30 میلیون واکسن به ونزوئلا در فضای مجازی گفت. چرا ، فرودگاه بین المللی امام خمینی یک فرودگاه بین المللی است. از طرفی ما در خاورمیانه هستیم ، وقتی محموله از شرق به غرب جهان حرکت می کند ، محموله از شرق به غرب حرکت می کند ، ایران را ترک می کند.

او اضافه کرد. این دسته از واکسن ها یک دسته ترانزیت بودند ؛ این متعلق به ایران نبود. » به هر حال ، در ویدیو ، اگر آن را دیدید ، چین-ونزوئلا می گوید. بنابراین محموله از چین آمد و عازم ونزوئلا شد.

کوسیان مقدم ادامه داد. در هر صورت ، زنجیره سرد داروها و واکسن ها باید حفظ شوند. بنابراین ، این محموله واکسن اصلاً متعلق به هلال احمر یا ایران نبود ، بلکه محموله ای ترانزیتی از چین به ونزوئلا بود. در عین حال ، 10 بسته واکسن شامل یک میلیون واکسن گنجانده شده است ، اما این فیلم سه بسته را نشان می دهد ؛ بیان شده است که 30 میلیون واکسن وجود داشته است ، که حتی مقدار مناسبی نیست.

وی تأکید کرد. بنابراین ، این محموله واکسن از چین به ونزوئلا منتقل شد و متعلق به ایران نبود. » درعین حال ، غربی ها فکر می کنند از آنجا که خودشان محموله کشورهای دیگر را می گیرند ، ما در ایران نیز باید محموله کشورهای دیگر را برداریم ، اما دریافت محموله کشور دیگر غیرممکن است. بنابراین ، مبداء این محموله چین بوده و مقصد آن ونزوئلا بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید