استان ها

پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی مراغه تعیین تکلیف می‌شوند

اینترنشنال نیوز/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: تصمیمات لازم برای تسریع و اتمام پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی شهرستان مراغه اتخاذ و قرار شده است در سال‌جاری اقدامات لازم به عمل آید.

حیدر فتح‌زاده در حاشیه جلسه بررسی مسائل و مشکلات طرح‌ها و پروژه‌های شهرستان مراغه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروز از تعدادی از طرح‌ها و پروژه های در دست اجرای شهرستان بازدید کردیم. در این بازدیدها تسریع در اتمام جاده مرند_جلفا، تکمیل و اتمام پل‌ها و راه‌های روستایی، تصفیه خانه مدول دوم مرند، تکمیل زنجیره صنایع دستی با حضور نماینده شهرستان های جلفا و مرند مورد بررسی قرار گرفت.

وی تشریح کرد: طی جلسه‌ای که برگزار شد، تصمیمات لازم برای تسریع و اتمام پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی شهرستان مراغه اتخاذ و قرار شد در سال‌جاری اقدامات لازم به عمل آید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی ادامه داد: در این جلسه موضوعاتی از قبیل نظارت بر پروژه‌های درمانی از جمله بیمارستان سینا، پروژه‌های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، آب، راه و چالش‌های مرتبط با مسکن آنلاین و تسریع در تکمیل زیرساخت‌های آن و اتمام به موقع پروژه‌های بالای ۸۰ درصد از محل منابع استانی، ملی و مولدسازی مطرح شد.

به گزارش اینترنشنال نیوز، به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، وی در عین حال خاطرنشان کرد: این جلسه در فرمانداری شهرستان مرند با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، مدیرعامل آب‌وفاضلاب، مدیرعامل آب منطقه‌ای و راه‌وشهرسازی استان برگزار شد.

انتهای پیام