اقتصادی

کانون کارآفرینان برتر لرستان به دنبال ایجاد فرصت‌های مناسب برای ایجاد زنجیره ارزش است

اینترنشنال نیوز/لرستان استاندار لرستان گفت: کانون کارآفرینان برتر استان به دنبال ایجاد فرصت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری، ایجاد اشتغال و زنجیره ارزش بوده که چنین فرصتی برای خدمت به مردم بسیار زودگذر و ارزشمند است.

فرهاد زیویار بیستم خردادماه در جلسه هیئت امنا کانون کارآفرینان برتر لرستان و مدیران دستگاه‌های اجرایی با تأکید بر ضرورت تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی با اعضای کانون کارآفرینان به منظور تمهید مقدمات، بستر سازی مناسب برای ایجاد اشتغال و تقویت فرهنگ کارآفرینی در استان، اظهار کرد: همه اعضاء می‌توانند به طرق مختلف از نظر فکری، ساختار اداری و تخصصی به این موضوع کمک کنند.

وی با اشاره به تاریخچه ایجاد این تشکیلات گفت: این مجموعه حدود یک دهه است که ایجاد شده و از فعالیت رسمی آن چند ماهی بیشتر نمی‌گذرد و به دنبال ایجاد فرصت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری، ایجاد اشتغال و زنجیره ارزش بوده که چنین فرصتی برای خدمت به مردم بسیار زودگذر و ارزشمند است.

زیویار با اشاره به ظرفیت بالای لرستان در زمینه تولید محصولات باغی، زراعی و کشاورزی افزود: لازم است مشکلات حوزه‌های مختلف احصا و شناسایی شده و کارها باقی نماند و مشکلات ادامه نداشته باشند.

استاندار لرستان با اشاره به برخی از ویژگی‌های خوب هیئت امنای کانون کارآفرینان استان گفت: با کارنامه برخی از آنان آشنا هستم و این تشکیلات به دلیل نداشتن حب و بغض و حواشی دیگر می‌توانند به عنوان یک مدل و الگو برای کار و خدمت رسانی در استان مورد استفاده قرار گیرند.

وی تصریح کرد: لازم است در خصوص مسائل مربوطه به صورت جمعی تصمیم‌گیری و موضوعات با اولویت‌گذاری تولید و ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرند که در این مسیر نگاه تخصصی و فنی و احساس مسئولیت جزء ضروریات انکار ناپذیر است.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.