بین الملل

۲۲ بهمن‌ مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است

۲۲ بهمن‌ مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با بیان اینکه ۲۲ بهمن‌ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در قلبِ تاریخ و تقویم‌ها جای گرفت، عنوان کرد: ۲۲ بهمن‌ مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است.

باقر بارانی‌نیا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی یادمان طلوع و ظهور بزرگ‌ترین و شیرین‌ترین تحول دوران تاریخ پس از اسلام و سالروز حماسه‌ حضور سرنوشت‌ساز و امیدآفرین ایرانیان است که پس از سال‌ها مجاهدت و مبارزه با طاغوت زمان با شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» عزت و آزادگی را رقم زدند و حتی برای اذهان آزادی‌خواه و عدالت‌طلب خسته از ظلم و ستم در جهان امید و بیداری را به ارمغان آوردند.

وی اضافه کرد: ۲۲ بهمن‌ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ در قلبِ تاریخ و تقویم‌ها جای گرفت و به فرموده مقام معظم رهبری به مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران بدل گشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب بیان کرد: در سالروز چهل و پنچمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همه باهم با مشارکت آگاهانه، هوشیاری و عزمی راسخ در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن شرکت می‌‌کنیم و در راه پاسداشتِ میراث گرانبهای مکتب ولایت گام برمی‌داریم.

بارانی‌نیا متذکر شد: امیدوارم مردم غیور ایران ضمن بزرگداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، خود را برای انتخاباتی باشکوه آماده کنند و تداوم‌بخش مسیر عزت ایران اسلامی باشند.

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.