۳ نفر در سیل جاده چالوس مفقود شدند + عکس

آفتاب‌‌نیوز :

غلامعلی فخاری روز جمعه با بیان این که، عملیات امداد و نجات برای شناسایی این افراد سیل زده آغاز شده است، افزود: پنج سگ زنده یاب برای شناسایی مفقودان به مدد آمدند.

وی خاطر نشان کرد: به دنبال وقوع سیل در جاده چالوس، ١٢ تیم عملیاتی و جست و جو و نجات در منطقه حضور دارند و تاکنون چهار مصدوم به مراکز درمانی انتقال داده شد. چهار خودرو در بستر رودخانه پیدا شده که فاقد سرنشین بود. جست‌وجو‌ها برای یافتن مفقودین احتمالی ادامه دارد.

پیشتر حسینعلی محمدی شیرکلایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران روز جمعه افزود: از زمان وقوع سیل چالوس، فرماندار شهرستان به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در منطقه سیل شده کندوان حاضر شدند و تاکنون در حال رفع مشکلات به وجود آمده هستند.

وی با بیان این که پنج تیم امدادی از اداره کل راهداری، هلال احمر، بسیج، حوادث شهرستان و آب منطقه‌ای مازندران در منطقه سیل زده کندوان چالوس حاضر هستند، اظهارداشت: تیم‌های امدادی و ماشین آلات سنگین با دستور استاندار جهت کمک به مردم گرفتار در سیل اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران یادآور شد: بارندگی شدید و بروز سیلاب در حوالی رستوران دربند در ۴۲ کیلومتری محور کندوان سبب بسته شدن این محور پرتردد شمال کشور شده است.

محمدی ادامه داد: سیل اکنون فروکش کرده است و نیرو‌های راهداری و امداد و نجات در محل وقوع سیلاب حضور دارند و در حال بازگشایی مسیر ارتباطی هستند.

۳ نفر در سیل جاده چالوس مفقود شدند + عکس