پروفایلو چیست و چه تاثیری بر پوست شما دارد؟

تزریق پروفایلو چیست؟ جوانسازی صورت با پروفایلو

همه ما می‌ دانیم که روند پیری یک امر اجتناب‌ ناپذیر است که همه افراد با گذر زمان و ورود به میانسالی با آن روبرو خواهند شد. افزایش سن باعث ایجاد چین و چروک ها و همچنین افتادگی پوست می گردد و افراد به دنبال راهی برای پیشگیری یا از بین بردن این مشکلات هستند. امروز پیشرفت علم باعث شده تا افراد بتوانند از پیری پوست جلوگیری کرده یا آن که چین و چروک های ایجاد شده را به طور کامل درمان کنند.

روش ‌های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد.  اما یکی از روش‌ های ارزان و ایمن استفاده از ژل پروفایلو (profhilo) است. در ادامه می خواهیم در مورد این که این ژل چیست؟ چه کاربردی دارد؟ برای کدام نواحی مورد استفاده قرار می گیرد؟ و… اطلاعاتی به شما ارائه دهیم با ما در ژوابکس همراه باشید.

ژل پروفایلو چیست؟

پروفایلو یکی از جدیدترین روش های جوانسازی و زیبا سازی پوست می باشد که با هدف ترمیم طراحی شده است. این ژل به دلیل خواص درمانی منحصر به فردی که دارد باعث ایجاد چهره ای جوان و درخشان خواهد شد. در نتیجه این روش برای افرادی که با افزایش سن پوستی خشک و چروک پیدا کرده‌ اند بسیار مناسب است که تزریق آن باعث ایجاد طراوت و جوانی در پوست آن ها می گردد.

در واقع افراد با ورود به سن ۳۰ سالگی با کاهش اسید هیالورونیک، کلاژن و الاستین در پوست مواجه می گردند. به همین دلیل استفاده از ژل پروفایلو می‌ تواند یک درمان مناسب برای تولید کلاژن و الاستین در پوست باشد. زیرا این ژل دارای هیالورونیک اسید است و همین موضوع باعث رفع چروک و جوانسازی پوست می گردد. علاوه بر این موارد تزریق ژل موجب هیدراته شدن پوست شما خواهد شد. به طور کلی می ‌توان گفت یک روش عالی برای بهبود ظاهر پوست به شمار می رود.

ترکیب ژل پروفایلو

در واقع ژل پروفایلو را نوعی اسید هیالورونیک تثبیت شده می دانند که بدون هیچ گونه عوامل شیمیایی BDDE با کمک پیوندهای شیمیایی کراس لینکینگ تولید می‌گردد. همچنین این ژل تحت نظارت سازمان غذا و دارو آمریکا تولید می‌شود، از این رو BDDE در آن کمتر از 2 ppm است.  در واقع این ژل توسط شرکت ایبسا (IBSA Nordic)  تولید می‌گردد که در یک پروسه ایمن حرارتی در سه بخش کلی انجام می‌شود.

پروفایلو چگونه عمل می کند؟

بهتر است بدانید پروفایلو برخلاف ژل های های دیگر عمل می‌ کند و هیچ گونه افزایش حجم زیر پوستی را به همراه نخواهد داشت‌ بیشترین کاربردی که این ژل دارد آن است که موجب هیدراته شدن و همچنین جوانسازی پوست می گردد.

در واقع ژل جوانساز پروفایلو از پر غلظت ترین هیالورونیک اسیدها است که در پنج نقطه متفاوت از صورت تزریق می گردد. به طور کلی Profhilo را یک درمان زیبایی بسیار منحصر به‌ فرد می ‌دانند که مراحل مختلفی دارد. معمولاً این ژل در دو دوره زمانی تزریق می گردد و فاصله زمانی تزریق ماهی یکبار می باشد. افرادی که از این ژل استفاده کرده‌ اند پس از تزریق دوم می‌توانند نتایج آن را به طور واضح ببینند.

ژل پروفایلو حدود ۲۸ روز در پوست شخص باقی می ماند و در این مدت تلاش می‌ کند تا کلاژن سازی و الاستین سازی را افزایش دهد. زیرا اسید هیالورونیک که در آن وجود دارد با سرعت پایینی در پوست آزاد خواهد شد. بنابراین افرادی که از این ژل استفاده کرده اند پس از گذشت چند هفته پوستشان به طور کامل هیدراته شده و دارای چهره های درخشان با پوستی نرم و محکم تر خواهند شد.

باید بگویم افرادی که به دنبال نتایج دقیق و ظریف برای جوانسازی پوست خود هستند می توانند از این روش استفاده کنند. اما اگر می‌ خواهید سریعاً پوستتان لیفت گردد بهتر است علاوه بر تزریق ژل پروفایلو از روش های ترکیبی دیگر مانند تزریق فیلر های یا لیفت نخ استفاده کنند.  جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت youtube.com مراجعه نمایید.

نقاط تزریق ژل پروفایلو کدام است قسمت ها هستند؟

ژل جوانساز پروفایلو با تکنیکی بسیار منحصر به فرد تزریق می شود که به تکنیک BAP معروف است. برای انجام این تکنیک پزشک ابتدا ۲ میلی لیتر ژل را در ۵ نقطه متفاوت در صورت تزریق می کند. این تکنیک تنها برای یک سوم ناحیه پایینی صورت استفاده می گردد. زیرا با افزایش سن این ناحیه دچار آتروفی یا خالی شدن می گردد. نقاط تزریق ژل در تکنیک BAP شامل گونه، چانه و فک می باشد. تزریق ژل پروفایلو در چنین نقاطی موجب می‌ شود تا حجم صورت افزایش پیدا کند. بنابراین چین و چروک های ریز و درشت به طور کامل از بین می رود.

کاندید مناسب پروفایلو:

همه افرادی که با افزایش سن دچار چین و چروک های پوست شده اند و همچنین افتادگی پوست پیدا کرده اند می‌ توانند با تزریق ژل پروفایلو موجب رفع افتادگی های پوست شده و همچنین خطوی که در اطراف لب ها مانند خط خنده وجود دارند را برطرف می کند. همچنین افرادی که در ناحیه گردن دچار افتادگی پوست شده اند نیز می توانند از این روش برای درمان استفاده نمایند.

به طور کلی افرادی که می خواهند جوانسازی صورت و جوانسازی پوست دست را انجام دهند یا این که به دنبال راهی برای رفع افتادگی پوست گردن و رفع افتادگی پوست صورت هستند گزینه مناسبی برای تزریق این ژل می باشند.

مزایای تزریق ژل پروفایلو

نمی‌‌توانیم بگوییم که پروفایلو تنها یک روش زیبایی است. زیرا این روش آثار درمانی بسیار زیادی را برای بیمار به همراه دارد. بسیاری از افراد با شنیدن تزریق ژل تصور می‌کنند که با یک روش زیبایی برای حجم دهی به لب‌ها، گونه‌ها یا قسمت‌ های دیگر صورت رو به رو هستند. اما این گونه نیست و Profhilo موجب تحریک کلاژن‌سازی پوست شده و در نهایت شادابی، سلامتی و جوانسازی پوست را به همراه خواهد داشت. از جمله مزایایی که این ژل به همراه دارد عبارت است از:

قیمت تزریق ژل پروفایلو

هزینه‌ تزریق ژل پروفایلو می تواند متفاوت باشد. بسته به نوع ژل، تعداد جلسات مورد نیاز، دستمزد پزشک قیمت تزریق متغییر می شود.

مراقبت های پس از تزریق ژل پروفایلو:

پس از تزریق ژل پروفایلو نیاز به انجام مراقبت‌ های خاصی نیست و بیمار می تواند به راحتی فعالیت های روزانه خود را انجام دهد. اما دقت داشته باشید که از برخورد آب با محل تزریق خودداری نمایید. همچنین بهتر است به مدت دو روز از رفتن به باشگاه، اتاق بخار گرم، مصرف دخانیات و الکل، استفاده از وسایل آرایشی و رفتن به استخر و سونا بپرهیزید.

عوارض جانبی پروفایلو

افرادی که برای تزریق پروفایلو به متخصص پوست و مو مراجعه می‌ کنند با هیچ  گونه عوارضی مواجه نخواهند شد. اما به طور کلی ممکن است افراد پس از تزریق دچار قرمزی، التهاب یا حساسیت به لمس شوند که این عوارض کاملا طبیعی بوده و پس از گذشت ۲۴ ساعت برطرف خواهد شد.

نتایج تزریق ژل پروفایلو چه موقع ظاهر می شود؟

معمولا استفاده از ژل های جدید مانند پروفایلو می‌ تواند نتایج سریعی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل افرادی که از این ژل استفاده می‌ کنند پس از گذشت ۴ روز پوستشان کامل هیدراته شده است و چین و چروک ها شروع به محو شدن می کنند. بنابراین پوستی شفاف و درخشان خواهند داشت.

چند بار تزریق پروفایلو مورد نیاز است؟

برای این که بیمار بتواند به نتایج فوق‌ العاده دست یابد پیشنهاد می ‌کنیم که حداقل دو جلسه تزریق پروفایلو داشته باشد و در هر جلسه ۲ میلی لیتر ژل را تزریق کند. فاصله تزریق باید به صورت ماهانه در نظر گرفته شود.‌ البته دقت داشته باشید افرادی که علائم پیری در آن ها شدید تر دیده می‌ شود باید جلسات درمانی بیشتری را بگذرانند و حداقل ۴ جلسه درمانی را بگذرانند.

منبع:

apollo247.com

خروج از نسخه موبایل