عمومیکسب و کار جدید

انجام تزریقات در منزل چگونه است؟

خدمات تزریقات در منزل چیست؟

برخی از ما با شنیدنکلمه تزریقات، یاد ایام سرماخوردگی می‌افتیم؛ درد پنی سیلین هنوز از خاطر هیچ‌کداممان نرفته است. با این حال خدمات تزریقات، گستردگی بسیار زیادی دارد. بسیاری از افرادی که در درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها یا مطب پزشکان عمومی، به بخش تزریقات مراجعه می‌کنند؛ انواع و اقسام داروها را در دست دارند. از داروهای تزریقی آنتی‌بیوتیک و ضد تومور بگیرید تا انواع داروهای تقویتی، ضد درد و ضد حساسیت. با این‌حال همیشه شرایط برای رفتن به نزدیک‌ترین تزریقاتی مهیا نیست. چرا؟ به دلایل مختلف:

 • بیمار توانایی تردد ندارد.
 • درمانگاه دور است.
 • بیمار باید راس ساعتی آمپول خود را بزند.
 • شرایط خاص بهداشتی در جامعه حکم‌فرماست (مثلا ایام کرونا)
 • بیمار کودک، زن باردار یا سالمند است؛ فضای درمانگاه برای او شلوغ و استرس‌زاست.

حتما میان اطرافیانی که دچار بیماری یا حادثه‌ای شده‌اند، مشاهده کرده‌اید که این خانواده‌ها از آمپول زن محل درخواست می‌کنند تا در ساعات مختلف شبانه روز برای تزریقات در منزل آنها حاضر شود. این خدمات شاید وقتی سالم باشید؛ به نظرتان بی‌ارزش بیاید. با این‌حال اگر دچار مشکلی باشید یا وقت کافی برای مراجعه به درمانگاه نداشته باشید؛ به اهمیت آن پی خواهید برد.

چرا خدمات تزریق در خانه اینقدر متداول شده است؟

شاید در سال‌های پیش می‌توانستیم، بیمار، کودک، سالمند یا زن باردار را برای تزریقات به اولین درمانگاه نزدیکمان ببریم. الآن چنین کاری واقعا عملی است؟ از خودتان بپرسید:

 • در طول روز چقدر مشغله دارید؟
 • خیابان‌ها مانند قبل خلوت است؟
 • جای پارک راحت پیدا می‌شود؟
 • اگر بخواهید از تاکسی اینترنتی یا آژانس استفاده کنید؛ هزینه‌بر نیست؟
 • بیمار طاقت دارد، در خودرو بنشیند، حرکات و ترافیک را تحمل کند؟
 • می‌توانید تنظیم کنید که او را سر ساعت دارویش به درمانگاه برسانید؟

با این اوصاف می‌توانید گزینه ساده و بهتری، یعنی خدمات تزریق در خانه را انتخاب کنید.

مزایای خدمات تزریق در خانه چیست؟

راحتی بیمار: بیمار در خانه استراحت می‌کند و شما برنامه تزریق او را به یک شرکت اعزام خدمات تزریق در محل، می‌‌دهید. این شرکت، مطابق زمان از پیش تعیین‌شده، پرستار خود را به منزل شما می‌فرستد. استرس حاضر شدن: وقتی بیمار، سالمند، کودک یا زن باردار بخواهد برای رفتن به درمانگاه، حاضر شود؛ باید لباس مناسب بپوشد. اگر هوا سرد یا گرم است؛ باید مجاب شود که لباس‌های مختص آن شرایط را به تن کند. در اکثر مواقع تعویض لباس برای بیمار سخت است و او را کلافه می‌کند. به علاوه بعد از بازگشت از درمانگاه نیز، باید مجددا تعویض لباس را انجام دهید. پس چه بهتر که بگذارید، عزیزتان راحت باشد و از خدمات تزریقات در محل منزل، استفاده کنید. انتقال بیماری‌های شایع: هنگامی که کودک بیمار، سالمند یا زن باردار، بخواهد برای زدن آمپولش به درمانگاه یا مطبی در محل برود؛ حتما ازدحام افراد در اتاق انتظار بالاست. از آنجا که تهویه اکثر ساختمان‌ها درست، نیست. معمولا همین رفت و آمد روزانه برای تزریق آمپول، خود سبب بیماری‌های واگیردار ثانویه می‌شود. تزریق در 24 ساعت شبانه روز: بسیاری از داروهای تزریقی را باید با تناوب مشخصی در طول شبانه‌روز، تزریق کرد. حال تصور کنید بخواهید، یک زن باردار که استراحت مطلق برایش تجویز شده، کودکی بد قلق، سالمندی بی حوصله یا بیماری با ناتوانی حرکتی را چند بار در روز به درمانگاه، ببرید. از طرفی برخی دوزها را باید بین ساعت 9 شب تا 6 صبح، تزریق کرد. پس چه بهتر که بتوانید، از یک پرستار یا آمپول زن باتجربه بخواهید، تزریق آمپول را در خانه خودتان انجام دهد. تزریق در محل: لازم نیست که پرستار فقط به خانه شما بیاید. شاید در ساعتی که باید آمپول را بزنید، باید در محل کار خود حاضر باشید. برای یک تزریق 30 ثانیه‌ای لازم است، بین 1 تا 4 ساعت، مرخصی بگیرید. آیا عاقلانه نیست با ثبت سفارش تزریقات در محل، برای خودتان زمان بخرید؟ ثبت سفارش

مزیت تزریق در منزل شبانه روزی چیست؟

همیشه اتومبیل در اختیار ندارید که بتوانید به نزدیکترین درمانگاه شبانه‌روزی مراجعه کنید. به علاوه خوش‌اخلاق‌ترین افراد هم وقتی بیماری، کسالت یا دردی دارند؛ خیلی بی‌حوصله هستند. ممکن است اگر قرار باشد، بعد از شام، ساعت 2 بامداد یا 5 صبح بخواهید، آنها را برای آمپول زدن، از خواب و استراحت بیدار کنید و بیرون ببرید؛ بدخلقی یا لج‌بازی کنند. بنابراین بهتر است، از قبل برای دریافت خدمات تزریق 24 ساعته در منزل، اقدام کنید.

آچاره تزریقات در منزل 24 دارد؟

از آنجا که بسیاری از خدمات‌گیرندگان، نیاز دارند در ساعات بین 8 ش تا 8 صبح هم، از خدمات تزریقات در خانه، بهره‌مند شوند؛ تیم آچاره با مهیاسازی شرایط لازم، در ساعت‌های مختلف 24 ساعت شبانه‌ روز، برای تزریقات در منزل، پرستار ماهر اعزام می‌کند. بنابراین هنگام ثبت سفارش، حتما ساعت‌های مورد نظر خود را برای تزریق دوزهای مختلف دارو، بیان کنید؛ تا کارشناسان، خدمات مورد نیاز شما را برنامه‌ریزی کنند.

قیمت تزریقات در منزل حدودا چقدر است؟

برای اطلاع دقیق از قیمت انواع خدمات تزریقات در منزل شبانه روزی، توسط تیم آچاره، بهتر است با پشتیبانی تماس بگیرید. نرخ تزریق آمپول در خانه، به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. البته به خاطر بسپارید که مزایای انجام تزریقات در منزل خودتان به مراتب بیشتر از رفتن به درمانگاه است.

قیمت تزریق در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

اگر بخواهید چندین بار خدمات تزریقات آمپول توسط پرستاران آچاره را دریافت کنید؛ باید یک سری اطلاعات را با تیم پشتیبانی، در میان بگذارید. سپس آنها می‌توانند، نرخ دقیق اعزام نیرو برای تزریق در خانه را به شما اعلام کنند. عواملی از قبیل:

 • منطقه محل سکونت
 • نوع داروی تزریقی
 • تناوب در انجام تزریقات
 • نحوه انجام تزریق در ورید یا عضله
 • ساعت حضور در منزل

هزینه تزریق در منزل آچاره چند است؟

تمام این عوامل را به تیم پشتیانی ما اعلام کنید؛ هزینه تزریق در منزل، به طور دقیق به شما اعلام خواهد شد. با این حال در نظر داشته باشید؛ هزینه تزریق آمپول در منزل آچاره بسیار منصفانه است. تمامی پرستاران همکار آچاره، بسیار ماهر و باتجربه هستند. بهداشت را رعایت می‌کنند و می‌توانید با خیال راحت تزریقات خود را به آنها بسپارید؛ بدون این‌که از نظر اخلاقی یا برخورد نگران مشکلی باشید.

تزریقات آمپول در منزل توسط پرستار انجام می‌شود؟

یکی از مزایای دریافت خدمات تزریق در خانه از آچاره، اطمینان از آمدن پرستاران حرفه‌ای به منزل است. بسیاری از شرکت‌هایی که نیروی تزریقات را به منزل می‎فرستند به مدارک علوم پزشکی، پرستاران توجهی نمی‌کنند. برخی از نیروهای این شرکت‌ها بهیار هستند یا به صورت تجربی، تزریقات را آموخته‌اند. در آچاره تمام مهارت‌های تخصصی پرستاران، مورد ارزیابی قرار گرفته است. بنابراین اگر دارویی گران دارید که تزریق آن مهارت خاصی می‌طلبد. همچنین نگران درد یا کبودی محل تزریق هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم به تیم پرستاران باتجربه آچاره اعتماد کنید.

نحوه انتخاب پرستار تزریقات در منزل

بعد از این‌که تصمیم خود را برای دریافت خدمات تزریقات از پرستاران آچاره، گرفتید؛ با تیم پشتیبانی تماس بگیرید؛ به جز اطلاعات لازم درباره بیماری، نوع دارو و تعدد دوز در طول شبانه‌روز، درخواست‌های خود را درباره ویژگی‌های پرستار اعزامی هم بیان کنید؛ مثلا:

 • اعزام پرستار خانم یا آقا
 • اعزام پرستار ماهر در حوزه سالمندان
 • دریافت خدمات ویژه برای تزریقات به نوزاد یا کودکان
 • شرایط فرهنگی خانوادگی
 • ساعت‌های دقیق دوز تزریقات

پرستار تزریقات در منزل، باید چه آدابی را رعایت کند؟

اگرچه دریافت خدمات تزریق در خانه از آچاره بسیار ساده و قابل اعتماد است؛ با این وجود، شما به عنوان کارفرما، باید از حقوق خود مطلع باشید. یک پرستار حرفه‌ای که تزریقات بیماران را در خانه یا محل، انجام می‌دهد؛ باید به اصولی پایبند باشد:

 • تمام لوازم بهداشتی تزریقات را همراه خود داشته باشد.
 • بهداشت و قوانین منزل کارفرما را رعایت کند.
 • در ایام شیوع بیماری از ماسک استفاده کند.
 • در تمام شرایط، از دستکش یکبار مصرف استفاده کند.
 • محل تزریق با دقت ضد عفونی کند.
 • هواگیری سرنگ را به درستی انجام دهد.
 • اگر بیمار بدخلق است، صبور باشد.
 • قلق‌های گرفتن رگ بیمار را بلد باشد.
 • تمام نلاشش را انجام دهد تا با راهنمایی بیمار، از درد کشیدن او بکاهد.

ثبت درخواست تزریقات در منزل انواع تزریقات در منزل همان‌طور که در قسمت‌های بالاتر اشاره کردیم؛ بسیاری از داروها و مکمل‌ها از طریق تزریقات وارد بدن می‌شوند. گاهی مردم با شنیدن نام آمپول واهمه می‌گیرند زیرا از واردن شدن سوزن به پوستشان می‌ترسند. با این حال هنگامی که مواد تزریقی از طریق سوزن وارد عضله یا رگ می‎شوند؛ به طور موثرتری در بدن عمل می‌کنند. بنابراین اگر پزشک از شما خواسته به جای داروی خوراکی، نوع تزریقی آن را استفاده کنید؛ حتما توصیه او را بپذیرید. انواع تزریقات در منزل یا درمانگاه عبارتند از:

 • تزریقات عضلانی
 • تزریقات وریدی ( داخل رگ)

تزریق آمپول به پشت در منزل‌

یکی از مهم‌ترین مزایای تزریقات در منزل، دراز کشیدن روی سطح پاکیزه تخت خودتان است. متاسفانه بسیاری از درمانگاه‌ها، ملحفه یکبار مصرف روی تخت تزریقات را تعویض نمی‌کنند. بنابراین احتمال شیوع بیماری‌های تنفسی، گوارشی یا پوستی، در این درمانگاه، بسیار بالاست. یادتان باشد پیشگیری هزینه‌ای به مراتب کمتر از درمان دارد.

تزریق آمپول بانوان منزل

برخی خانم‌های متاهل یا دخترهای جوان دوست ندارد، در درمانگاه، لباس خود را پایین بکشند و تزریق آمپول به پشت را انجام دهند. متاسفانه بسیاری از بهیاران در درمانگاه، حقوق بیمار را رعایت نمی‌کنند. پاراوان یا پرده محل تزریقات را به درستی نمی‌کشند. قبل از این‌که بیمار بتواند با آرامش بلند شود، لباس خود را مرتب کند و آمادگی لازم را پیدا کند؛ نفر بعدی را وارد اتاق تزریقات می‌کنند. این دسته از بانوان می‌توانند برای آسودگی خاطر، از آچاره خدمات تزریقات در منزل توسط پرستاران زن را دریافت کنند.

تزریق آمپول کودکان در خانه

محیط درمانگاه، بو و ازدحام بیماران در اتاق انتظار، برای کودکان ترسناک است؛ از طرفی هوای آلوده و محیطی که شاید به خوبی ضدعفونی نشود، نیز می‌تواند فرزند شما را در معرض بیماری‌های ثانویه، قرار دهد. بنابراین، اگر پزشک برای فرزندتان تزریقاتی را تجویز کرده؛ بهتر است درخواست تزریق در خانه را در آچاره ثبت کنید تا فرزندتان بدن نگرانی و ترس، بگذارد، آمپولش را بزنید.

تزریق آمپول سالمندان در منزل

سالمندان عضلاتی تحلیل رفته دارند. خودتان را نبینید که با سرعت راه می‌روید؛ از خانه بیرون آمدن، طی کردن چند پله و بالا و پایین رفتن از تخت تزریقات، برای افراد مسن، سخت است. بنابرانین اگر شرایط لازم برای دریافت خدمات تزریقات در منزل را دارید؛ بهتر است برای آسایش عزیز سالخورده خود، پرستار مسلط به تزریق در پوست ظریف و چروکیده این رده سنی را به خانه بیاورید.

تزریق آمپول مردان در خانه

از آنجا که پرستاران تزریقات در بیشتر درمانگاه،‌ها، خانم هستند؛ گاهی برخی آقایان برای مراجعه، احساس شرم می‌کنند. این دسته از آقایان می‌توانند هنگام ثبت سفارش تزریقات در منزل، اعلام کنند که پرستار مرد، نیاز دارند.

خدمات تزریقات در منزل نیاز دارید؟

اگر شما هم برای خودتان یا یکی از عزیزانتان به اعزام پرستار برای تزریقات در منزل نیاز دارید؛ بهتر است همین حالا با چند کلیک، سفارش خود را در آچاره ثبت کنید. تیم پشتیبانی به محض دریافت درخواست شما، نیروی مورد نیازتان را به منزل یا محل دلخواهتان در هر منطقه تهران یا سایر شهرستان‌ها، اعزام می‌کنند. تمامی پرستاران اعزامی آچاره، نیروهای رسمی، سازمان نظام پزشکی، کشور هستند. بنابراین خیالتان از بابت حرفه‌ای بودن آنها راحت باشد. تمامی پرستاران در آچاره از نظر پیشینه، محل سکونت و وضعیت خانوادگی مورد تایید هستند؛ با این‌حال تیم پشتیانی آچاره، همیشه آمادگی شنیدن نظرات و انتقادات، خدمات‌گیرندگان را دارد.

تقریبا همه‌ی ما در طول زندگی‌ چندین بار به تزریقات نیاز پیدا کرده‌ایم. از واکسیناسیون‌های دوره‌ای بگیرید تا آمپول‌های درمانی یا تقویتی. شاید بتوان گفت تزریقات یکی از رایج‌ترین اقدامات ما در حوزه‌ی درمان و سلامت است. حال سوالی که پیش می‌آید این است: آیا برای انجام تزریقات حتما باید به مراکز درمانی مراجعه کرد؟ نه اصلا! اتفاقا برای انجام تزریقات (که از نظر زمانی هم خیلی طول نمی‌کشد) خانه یا محل کار می‌تواند بهترین مکان باشد. ما در تلاش کرده‌ایم تا خدمت را برای شما فراهم کنیم و قصد داریم در این مقاله درباره‌ی این خدمات با شما صحبت کنیم

کدام نوع تزریقات در منزل انجام می شوند؟

تزریقات طیف گسترده‌ایی دارند. برای انجام برخی از آنها لازم است به مراکز درمانی مراجعه کنید، اما بسیاری از انواع تزریقات در منزل به راحتی انجام می‌شوند.

بیایید قبل از صحبت درباره‌ی تزریقات در خانه، تعریف دقیق تزریق را در سایت  با هم مرور کنیم:

تَزریق، درشانش یا انژکسیون در پزشکی به معنی روشی جهت وارد کردن داروهای مایع (آمپول) یا واکسن به داخل بدن با استفاده از سرنگ و سرسوزن تیز است. عمل تزریق به‌جز سرنگ با وسایل دیگری همچون جت اینجکتور (افشانه زیر پوست بدون سوزن) نیز انجام می‌شود.

تزریقات داخل جلدی: از این روش برای تزریق مقدار کمی از دارو به داخل لایه‌های پوست برای تشخیص و تست حساسیت استفاده می‌شود. سطح میانی ساعد بالای بازو، کتف و بالای سینه معمولا برای تزریق داخل جلدی انتخاب می‌شوند. نکته مهم این است که محل تزریق داخل جلدی نباید مو داشته باشد و فاقد ورید و هرگونه تغییر رنگی باشد.

تزریقات زیر جلدی: از این روش زمانی استفاده می‌شود که نیاز به جذب آهسته دارو باشد. سطوح قدامی و طرفی ران، قسمت تحتانی دیواره شکم و بافت چربی، قسمت پایین و پشتی و خلف بازوها از محل‌های مناسب برای تزریق زیر جلدی هستند.

تزریقات وریدی: در شرایطی انجام می‌شود که بیمار به دلایل مختلف قادر به دریافت مایعات از طریق دهان نیست. پرستار‌، وریدی را برای تزریق انتخاب می‌کند که به راحتی قابل لمس باشد.

تزریقات عضلانی: در تزریق عضلانی دارو در عضله و زیر بافت جلدی تزریق می‌شود. این نوع تزریق، رایج‌ترین روش تزریق است و در شرایطی از این روش استفاده می‌شود که دارو جذب گوارشی نداشته باشد و یا این احتمال وجود داشته باشد که به آن آسیب برساند

نحوه‌ی انجام تزریقات عضلانی بسیار مهم است و پرستار باید متناسب با سن و شرایط بیمار، محل تزریق را به درستی انتخاب نماید. بعد از تزریقات عضلانی معمولا ممکن است عوارض مختلفی نظیر درد شدید در محل تزریق، سوزن سوزن شدن یا بی‌حسی، قرمزی و تورم در محل تزریق  به وجود بیاید. اکثر این عوارض طبیعی است اما علائم و عوارض خاص ممکن است نشانه‌ی یک مشکل جدی باشد و بهتر است در این زمینه با پزشک مشورت شود.

برای ثبت رایگان درخواست کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

 داخل صفاقی: تزریق معمولا برای بیمارهای مبتلا به سرطان که تحت شیمی‌درمانی هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

داخل مفصلی: این نوع تزریق برای مفاصل آسیب دیده کاربرد داشته و برای درمان بیماری‌هایی چون  و التهاب از آن استفاده می‌شود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که انجام هر یک از روش‌های فوق نیازمند مهارت‌های خاص است و نباید توسط افرادی غیرحرفه‌ای انجام شود. حال بیایید کمی درباره‌ی خدماتی که در زمینه‌ی تزریقات در منزل ارائه می‌دهد، صحبت کنیم.

 

تلاش ما در این است که بخش بزرگی از نیاز‌های شما را در زمینه‌ی تزریقات برطرف کرده و آن‌ها را در قالب خدمت به شما ارائه دهیم. این خدمت بخش‌های متنوعی را شامل می‌شود:

 • تزریق آمپول و انواع دارو
 • وصل سرم‌های مختلف
 • تزریقات بر اساس درخواست شما
 • تزریقات بر اساس نسخه پزشک
 • تزریقات کودکان در منزل
 • تزریقات زنان در منزل
 • تزریقات بیماران کرونایی در منزل

تزریق آمپول در منزل

بسیاری از مواقع، افراد به تزریقات مختلفی نیاز پیدا می‌کنند (این تزریقات می‌تواند تزریق آمپول تقویتی یا یک پنی‌سلین ساده باشد یا تزریق آمپول‌ برای بیماری‌هایی مانند ، التهاب و …). هر نیازی که در این زمینه داشته باشید می‌توانید روی ما حساب کنید. کافیست درخواست خود را از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس بابه ما اطلاع دهید و بقیه‌اش را به ما بسپارید.

وصل سرم در منزل

از جمله خدمات دیگری کهدر زمینه‌ی تزریقات در منزل به شما ارائه می‌دهد، خدمت تزریق است. تزریق سرم به وسیله‌ی صورت می‌پذیرد و باید توسط فردی با تجربه و آموزش‌دیده انجام شود. اگر بر اثر بیماری به سرم نیاز پیدا کردید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا متخصص ما به منزل و محل کارتان اعزام شود و اقدامات مربوط به تزریق سرم را برایتان انجام دهد

انجام تزریقات بر اساس درخواست شما یا نسخه‌ی پزشک

اگر بر اساس تشخیص پزشکتان به تزریق نیاز دارید یا به خواست خودتان قصد دارید آمپول‌های تقویتی استفاده کنید، می‌توانید روی ما حساب کنید. ما در تلاش می‌کنیم با اعزام پرستاران باتجربه و متخصص به منزل یا محل کار شما، نیازتان را برطرف کنیم

تزریقات در منزل برای کودکان

از جمله خدمات دیگری که  در زمینه‌ی تزریقات در منزل انجام می‌دهد، انجام تزریق برای کودکان است. کودکان در طول زندگی خود به تزریقات مختلفی نیاز پیدا می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها، تزریق واکسن‌های دوره‌ای است. از آن‌جایی که ممکن است کودکان به علت حضور در مراکز درمانی، دچار اضطراب و استرس شوند و تجربه‌ی بدی از تزریقات در ذهنشان باقی بماند، استفاده از خدمت تزریقات در منزل کودکان می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای خانواده‌ها و کودکان باشد.

با استفاده از این خدمت، اضطراب و استرس کودک تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و کودک با آرامش بیشتری واکسن‌های خود را دریافت خواهد کرد.

تزریقات زنان در منزل

بسیاری از بانوان به دلایل متعدد مایل هستند خدمات درمانی و پزشکی توسط متخصص خانم ارائه شود.  نیز با درک این نیاز، سعی کرده است پاسخی مناسبی به درخواست آنها دهد. این مجموعه آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی، درمانی و مراقبتی در منزل برای بانوان است

تزریقات در منزل شبانه روزی

همیشه دسترسی به خدمات پزشکی و مراقبتی در طول شب، سخت‌تر از روز است.نیز با هدف دسترسی راحت و آسان کاربران به خدمات سلامت در منزل، سعی کرده است خدمات تزریقات در منزل شبانه‌روزی از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب را به کاربران خود ارائه دهد.

تزریقات بیماران کرونایی در منزل

بسیاری از بیماران کرونایی برای درمان به وصل سرم نیاز دارند. این خدمت به راحتی در منزل قابل ارائه است. متخصص  با تجهیزات لازم و  رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند

فرایند درخواست خدمات تزریقات در منزل چگونه است؟

برای درخواست خدمت تزریقات در منزل  کافیست مراحل زیر  طی شود. ثبت درخواست در  آسان‌تر از آن چیزی است که فکرش را کنید

 • در ابتدا بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید.
 • سپس در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، می‌توانید نوع تزریقات مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • بعد از این که خدمت مورد را ثبت و نهایی کردید، پرستاران در همان زمان و محلی که تعیین کرده‌اید، تزریقات را انجام می‌دهند.

 

هزینه تزریقات در منزل چقدر است؟

قیمت تزریقات در منزل با توجه به نوع تزریق، تعداد دفعات مراجعه متخصص به منزل، وضعیت بیمار، نوع دارو و … تعیین خواهد شد. به همین دلیل نمی‌توان عدد ثابتی را ارائه کرد. مجموعه با درک نیاز جامعه، سعی کرده است خدمات آزمایشگاهی، درمانی و مراقبتی خود را با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب در اختیار کاربران خود قرار دهد. برای دریافت جزییات کامل می‌توانید با همکاران ما در تماس بگیرید

چه نکاتی باید در خدمت تزریقات در خانه توسط پرستار رعایت شود؟

پرستار در هنگام انجام خدمت تزریقات در خانه باید به نکات زیادی توجه کند که در زیر، به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • پرستار باید تمام وسایل لازم به منظور تزریق در منزل را همراه خود داشته باشد و در مواقع مورد نیاز از آن‌ها استفاده نماید. لوازمی مانند سرنگ، سر سوزن، پانسمان، آنژیوکت و ..
 • برای انجام برخی از تزریقات، وجود نسخه و دستور پزشک ضروری است. به همین دلیل پرستار باید به این موضوع توجه کند.
 • رعایت موارد بهداشتی در هنگام تزریقات نظیر ضدعفونی دست و وسایل از جمله مواردی است که پرستار باید آن‌ها را رعایت نماید.
 • در صورتی که بیمار به تزریق‌های مختلفی نیاز داشته باشد، بهتر است که ناحیه‌های تزریق تغییر کند تا بیمار متحمل درد و فشار زیادی نشود.
 • در مورد برخی از داروهای تزریقی، لازم است که پرستار در منزل در مورد سابقه‌ی حساسیت بیمار به این تزریق اطلاعات لازم را کسب کند یا در صورت نیاز، تست حساسیت را انجام دهد.
 • در نهایت بهتر است که به منظور رعایت حریم شخصی بیمار، عمل تزریقات در منزل در اتاق جداگانه‌ای برای او انجام گردد.

تزریقات بانوان در منزل به پشت | تزریقات در منزل شبانه روزی | تزریقات در منزل شرق تهران

تزریق نادرست چه عوارض و خطراتی را در پیش دارد؟

اگر تزریقات توسط فردی بی‌تجربه و غیرمتخصص انجام شود، ممکن است منتج به عوارض و خطرات زیادی گردد. در زیر به تعدادی از این خطرات و عوارض اشاره خواهیم کرد:

 • عوارض خفیفی نظیر تورم، درد و کبودی محل تزریق
 • آسیب‌رسانی به رگ، عضلات و ..
 • خونریزی
 • عفونت

به همین دلیل توصیه‌ی ما این است که برای انجام تزریقات، از افراد متخصص و دوره‌دیده استفاده نمایید. تلاش ما در هومکا این است که با کمک پرستاران متعهد و باتجربه، انجام تزریقات در منزل را برای شما آسان‌تر کرده و تجربه‌ی خوبی در این زمینه به شما هدیه دهیم.

خدمت تزریقات در منزل  چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟

در حال حاضر ساکنان تهران، کرج وحومه و شهر مشهد می‌توانند این خدمت را درخواست دهند. در ادامه به توضیح هرکدام از این بخش‌ها می‌پردازیم.

تزریقات در منزل تهران

هرجای تهران که سکونت داشته باشید می‌توانید از خدمات تزریقات در منزلاستفاده کنید. شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا این خدمت شامل شهرک‌های اطراف تهران مانند پرند، پردیس و .. هم می‌شود؟ باید بگوییم بله! حتی اگر در این شهرک‌ها ساکن هستید باز هم جای نگرانی نیست و می‌توانید روی ما حساب کنید. کافیست با استفاده از دکمه‌ی ثبت درخواست رایگان یا از طریق تماس با ما، درخواست خود را ثبت کنید. به همین سادگی!

تزریقات در منزل کرج 

ما در تلاش کردیم تا بعد از تهران، خدماتمان را در شهر کرج نیز ارائه دهیم. بنابراین اگر ساکن کرج هستید، باعث خوشحالی ماست که از خدمات بهره ببرید

 دستیار تزریقات در منزل

 به نظرتان امنیت و آرامش خانه قابل مقایسه با مراکز درمانی است؟ حسی که در خانه بودن به ما القا می‌کنند قابل مقایسه با هیچ مکان دیگری نیست. پس چه بهتر که در شرایط سخت و شرایطی که ممکن است استرس زیادی به ما وارد کند، از خانه کمک بگیریم!
از خانه کمک بگیریم و احساس امنیت و آرامش کنیم. ما نیز در به شما قول می‌دهیم تا در خانه‌هایتان، تمام تلاشمان را برای کاهش دردها، بیماری‌ها و نگرانی‌های شما انجام دهیم، حال می‌خواهد انجام خدمات تزریق در منزل باشد یا هر خدمت دیگری که شما از ما بخواهید. اگر دوست دارید بیشتر با خدمات ما آشنا شوید می‌توانید به مقالات ، و مراجعه کنید.