اقتصادیکسب و کار جدید

بهترین شرکت حسابداری باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

معرفی و آشنایی با بهترین شرکت حسابداری

به طور کلی شرکت های حسابداری و حسابرسی ،مانند یکی از چندین کسب و کار فعال در شهرستان ها و تهران ها می باشند و همه افراد فعالان حقیقی یا حقوقی که به هر نوعی مشغول بیزینس هستند، بر اساس تنظیم صورت های مالی،پرداخت حق بیمه، پرداخت مالیات های تکلیفی و تامین سرمایه پروژه ها و برنامه ریزی رویدادهای مالی ،افزوده و هم چنبن مدیریت مالی، برای نیازمند حسابداری حرفه ای و با تجربه هستند تا برخی از هزینه ی بهینه ای را انجام دهند.

وظایف بهترین شرکت حسابداری

 • مانند کمک حسابدار
 • مشاوره ارائه و به طور نصب و راه اندازی نرم افزارهای مناسب مالی و حسابدار برای شرکت ثبت و تنظیم سند حسابداری
 • تامین صورتهای مالی از روی اسناد و مدارک و …
 • تهیه نمودن صورت های مالی و اشخاص حقیقی و حقوقی
 • انجام عملیات مرتبط با بستن حساب هاو…
 • تامین نمودن انواع گزارش های مالی و تجزیه و تحلیل امور مالی

ویژگی های بهترین شرکت حسابداری چیست؟

برای برخی از افراد حمایت و پشتیبانی یک شرکت حسابداری جهت مدیریت در امور مالی ممکن است در نگاه اول برای آنها هزینه ای اضافی باشد اما با کمی تحقیق و بررسی در امور نظر مالی به صلاح شر کت ها  می باشد و علاوه به دلایل زیر موجب تعهد و موفقیت کوتاه نمودن راه آن نیز خواهد شد و صرف نظر از جنبه های مالی می تواند برای مشاهده دیگری نیز ارمغان آورد.

1. کاهش خطای انسانی

به طور کلی هدف از فعالیت تجاری کسب سود و بدست آوردن منبع می باشد وجود یک خطا در مدیریت مالی شرکت که بخشی واجب برای شماست می تواند تَفاوت بین موفقیت و شکست مالی باشد .

2.آسودگی خاطر در قبال اشتباهات

به طور کلی افراد حقیقی مسئولیت انجام عملیاتی مالی شرکت را دارند در صورت بروز خطاها جبران ناپذیر خسارت  و زیان به جا مانده تنها متحمل می شود اما به صورت یک شرکت حسابداری زمام امور را درست گیرد طبق تبصره1ماده 16 قانون حقوق مصرف کننده شخصیت حقوقی را ارائه کنند خدمات شرکت حسابداری صورت بروز اشتباه و خطای انسانی مسئول کامل جرایم و عواقب ناشی از عدم انجام ضمانت مورد توافق می باشد.

3.اطمینان خاطر

اطمینان داشتن از محاسبه دقیق بیمه و مالیات های مستقیم و غیر مستقیم بر اساس قانون و مقررات حاکم بر جامعه و پرداخت موقع آن که نه تنها از عواقب و جرایم تردید آن جلو گیری می کنند بلکه مانند حداقل نمودن قانونی این هزینه موجب سود آوری بیشتر و صرفه جویی در شرکت ها می شود .

خارج شدن اینگونه خدمات مالی بهترین روش های برای صرفه جویی در وقت بر اساس کارفرما در طول زمان می باشد. همزمان با این که مبالغ بیمه و مالیات شما با اطمینان همراه با تجربه کافی، دانش و معیارهای لازم محاسبه و پرداخت می شود شما می توانید برای ایجاد مشاغل جدید تمرکز کنید و با اطمینان خاطر باشید که از امور اقتصادی خود به خوبی مراقبت کنید.

4.جلو گیری از هزینه های اضافی جهت خرید نرم افزار

با توجه به یک شرکت های حسابداری در فعالیت از نوع مختلف برای کسب و کارها، تجربه کافی برای کار با نرم افزار های حسابداری گوناگون را دارد و این تجربه می تواند شما را در خریداری یک نرم افزار کارا که زیاد ترین سازگاری با فعالیت شما را دارد  راهنمایی نماید و با خودداری از انجام هزینه های اضافی در جهت خریداری نرم افزار موجب حفظ سرمایه کارفرما می شود ، ما به عنوان پیشنهاد میکنیم حتما درباره نرم افزار حسابداری سپیدار تحقیق کنید تا از قابلیت های آن آگاه شوید.

5.تهیه گزارشات مدیریتی و تفسیر آن ها در کمترین زمان

با توجه به یک شرکت های حسابداری به دانش و معیارهای نیاز و با تجربه کسب شده در عنوان کسب کارها تبحر خاصی در ارائه گزارش مدیریتی مانند صورت های مالی در کمترین مدت متحمل را دارد و همینطور اگر کارفرما قصد تامین مالی از روش وام بانکی جهت انجام پروژه های جدید را داشته باشد و آماده گزارشات توجیهی نیاز و لازم شده این امور می باشد .

6. مشاوره مالی ، مالیاتی و بیمه ای همزمان

برخی اوقات با وجود مجرب احتیاج به وجود مشاوران بیمه ای و مالیاتی در شرکت احساس می شود و این  نیاز حساس و قابل تامیل با ورود شرکت های حسابداری به داخل جهت بر طرف خواهد شد.

7. مشاوره در مورد ساختاری حقوقی و نوع شخصیت شرکت

با توجه هنگام راه اندازی مشاغل ، باید دقت داشته چه شخصیت، نوع و ساختاری مشابه برای کسب و کار و نیاز های شما می باشد . چه به عنوان یک شرکت محدود ، سهامی، تضامنی، معامله گر انفرادی یا هر یک از گزینه های دیگر انتخاب کنید که فعالیت کنی، بر اساس یک شرکت حسابداری می تواند به طور کلی کمک کنند تا یک تصمیم صحیح را انتخاب کنید که فعالیت کنید، همینطور ساختار های زیادی مختلف ای وجود دارد که می توانند برای بهره گیری بهینه از نیروی انسانی به شما کمک می کند از جمله ساختار های خطی، وظیفه ای، بخشی و غیر

8.کاهش نگرانی و مسئولیت ها  در قبال نیروری انسانی حسابدار

برخی از امور مالی با سپردن به شرکت های حسابداری دیگر اضطراب از بابت استخدام افراد مجرب و با دانش بر این حوزه نخواهید داشت همچنین مسئولیت های از قبیل حقوق، بیمه، مالیات، سنوات و مرخصی ها  از شما بر داشته می شود.برای مدیریت مالی مسئولیت بزرگی است بدون تجربه دانش و مهارت ها صرف نظر از موفقیت و یا اینکه شکست زمان را از دست خواهید داد.به طور کلی اگر می خواهید از تمام جهات مختلف کنترل ،مشاوره حمایت شوید،به طور مصرف شدن سرمایه خود بیشترین محصول را دریافت می کنید و علاوه بر افزایش در سود آوری از نوع کاهش قانونی هزینه های متفاوت نیز حفظ سرمایه کنید .کار را  باید به کار بلد بسپارید بلکه یک شرکت حسابداری برای اداره امور مالی خود داشته باشید از تصمیمات درست روز مره از حقوق مالیات تا منافع کارمندان و غیر در جهت موفقیت روزافزون خاطر جمع هستید .

که با تکیه بر دانش فنی و تجربه و سالها فعالیت در امور مالی در کشور عزیزمان ایران به پشتوانه اعضا خبره، متعد و مسئولیت پذیر آماده ایم تا خدماتی همچون حسابداری، حسابرسی و مالیاتی به دو صورت دور کاری و اعزام حسابدار و همچنین خدمات مشاوره مالی و مالیاتی را ارائه نمائیم.

می توانید با دریافت مشاوره مالی و مالیاتی گامی محکم در جهت نیل به اهداف بزرگ مجموعه خود بردارید. خدمات دیگری که مالی کده ارائه میدهد شامل تنظیم اظهارنامه، گزارشات فصلی، لیست بیمه و مالیات حقوق ماهیانه، تهیه و تنظیم گزارشات مدیریتی، تحریر و پلمپ دفاتر قانونی و کلیه مواردی که شما در مجموعه خود بدان نیاز دارید.حسابداری (امور مالی) و حسابرسی بخش جدا نشدنی و حیاتی هر مجموعه ی دولتی و خصوصی میباشد و در تصمیم گیری های کلان و خرد هر سازمانی موثر میباشد که تاثیر مهمی بر تصمیم های مدیریتی دارد.

نکات مهم برای انتخاب بهترین شرکت حسابداری

 • تنها خدمات خود را محدود برقرار دارد یک یا چند دوره مالی نمی کند و مشاوره های  خود را تداوم نمی کند .
 • تسلط در پاسخ به کلیه سوالات هیئت مدیره شرکت مشتری را دارند .
 • یک سازمان حسابداری خوب ، تجارب مستند و مستدلی در انجام درست و استاندارد حسابداری شرکتها را دارد.
 • یک شرکت حسابداری  خود را  باید موظف بداند که راز دار شرکتها و موسسات باشد .
 • یک موسسه حسابداری خوب،جواب گوی کلیه سوالات ممیزان و سر ممیزان حوزه مالیاتی مشتری می باشد .
 • سازمان حسابداری خوب ، اولین اولویت باید شناس خوبی در مورد امور حسابداری داشته باشد .
 • با اصول نامه نگاری به حسابداری امور مالیاتی ، سازمان تامین اجتماعی، وزارت کار، نهادهای مربوطه برای حمایت از موارد حقوقی یا حقیقی ، آشنایی کامل دارد.
 • در صناعت گوناگون از نفت تا حوزه خدمات ،صاحب تجربه و برنامه عملیاتی  می باشد.
 • قبول و انجام پروژه های حسابداری غیر حضوری یا برون سپاری حسابداری با تعرفه ارزان
 • َحسابداری و کارشناس باید متعهد و باتجربه باشد.
 • یک حسابدار خوب باید از یک سیستم فناوری اطلاعات برای تنظیم صورت های مالی دارا باشد .
 • یک شرکت حسابداری خوب، زمینه خوب دفاع از اسناد مالی پذیرفته شده مودیان را باید داشته باشد .
 • شرکت حسابداری خوب،باید بر روی اطلاعات قوانین بیمه، مالیات و قانون کار تسلط کافی را داشته باشد .
 • یک شرکت حسابداری خوب ،کم ترین میزان در دفاتر در حوزه های مالیاتی را دارد .
 • حسابداری خوب، ارتباط خوبی با بخش های مختلف شرکت ،موسسه مشتری را دارد.

یک شرکت حسابداری خوب وبا اعتبار می توان از انجمن ها و جوامع رسمی و حرفه ای حسابداری احراز صلاحیت کند . نیازهای یک تجارت همزمان با رشد و گسترش آن افزایش می یابد و به طبع این امر مدیریت بخش های گوناگون آن نیز مشکل تر می شود.