بین الملل

رئیس شورای الجلیل علیا: حزب‌الله بزرگترین دشمن است

تبادل آتش در مرز لبنان و اسرائیل | حزب‌الله لبنان

رئیس شورای الجلیل علیا به رادیو ۱۰۳ ارتش رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل باید قوانین اینجا در شمال را تغییر دهد و یک واقعیت امنیتی متفاوت و جدید ایجاد کند.

به گزارش اینترنشنال نیوز، گیورا زلتز، رئیس شورای الجلیل علیا به رادیو ۱۰۳ این رژیم گفت: دولت اسرائیل باید از برخورد با شمال به عنوان یک رویداد جانبی دست بردارد و قوانین شمال را تغییر دهد و واقعیت امنیتی متفاوت و جدید ایجاد کند.

وی با بیان اینکه حزب‌الله بزرگترین و خطرناک‌ترین دشمن در شمال است و هزاران نفر در اینجا بدون خدمات اولیه زندگی می‌کنند، تاکید کرد: من از اسرائیل می‌خواهم که تا پایان ماه مه آینده واقعیت امنیتی و اقتصادی متفاوتی در شمال ایجاد کند.

زلتز اظهار کرد: اگر ساکنان شمال در ژوئن و ژوئیه آینده به خانه‌های خود برنگردند، وضعیت سال‌ها سخت خواهد بود. هزاران نفر از مردم شمال به دلیل شرایط آنجا شروع به وفق دادن زندگی خود در جاهای دیگر کرده‌اند.

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.