عمومیکسب و کار جدید

سایبان تبلیغاتی برای مغازه یا بوتیک

ابتدا طرح و برند مورد نظر خود را از طریق شبکه های اجتماعی و یا ایمیل برای طراحان ما ارسال کنید . سپس کارشناسان نصب سایبان مغازه تبلیغاتی جهت اندازه گیری محل نصب به مغازه شما مراجعه می کنند و ابعاد به دست آمده را در اختیار طراحان قرار می دهند . آن ها پس از طراحی تبلیغ مورد نظر فایل آن را جهت تأیید نهایی برای شما ارسال می کنند که در صورت تأیید روی پارچه چاپ می شود . توجه داشته باشید که کیفیت تصاویر چاپ شده روی پارچه از اهمیت بالایی برخوردار است که باید وضوح کافی داشته باشد و به مرور زمان دچار رنگ پریدگی نشود .

انواع سایبان مغازه تبلیغاتی

نوع سایبان مغازه تبلیغاتی بستگی به کاربری مغازه شما دارد . سایبان مغازه های مواد غذایی ، کافه و رستوران ، تعمیرگاه های خودرو ، بوتیک ها ، لوازم آرایشی و … هر کدام ویژگی مخصوص به خود را دارند . در این قسمت برخی از انواع سایبان مغازه تبلیغاتی را نام می بریم :

سایبان مغازه تبلیغاتی فنری

این سایبان از نوع متحرک است که اسکلت تاشو دارد و می تواند به صورت دستی و یا برقی عمل کند . اسکلت آن می تواند از جنس آلومینیوم یا فولاد باشد که مدل آلومینیومی وزن کمتری دارد و در نتیجه عملکرد روان تری خواهد داشت .

سایبان مغازه تبلیغاتی فنری می تواند به صورت یک طرفه و یا دو طرفه طراحی شود . مدل یک طرفه جهت بالای مغازه استفاده می شود و مدل دو طرفه در مغازه هایی که از فضای بیرونی خود استفاده می کنند مانند کافه و رستوران ها کاربرد دارد .

جهت اتصال بازوهای اسکلت این سایبان می توان از زنجیر ، تسمه پلاستیکی و یا سیم بکسل استفاده کرد که مقاومت زنجیر از بقیه بیشتر است .

سایبان مغازه تبلیغاتی کالسکه ای

طراحی این سایبان شباهت زیادی به کالسکه دارد . پارچه این سایبان علاوه بر آنکه روی اسکلت قرار می گیرد ، در پهلوی آن نیز نصب می شود و به همین خاطر برای تبلیغات مناسب تر به نظر می رسد .
جهت اندازه گیری و نصب سایبان مغازه تبلیغاتی کالسکه ای باید ارتفاع آن را با دقت محاسبه کنید تا از برخورد آن با سر افراد جلوگیری شود .

سایبان مغازه تبلیغاتی چتری

این مدل مناسب کافه و رستوران ها و تعمیرگاه های خودرو است . سایبان چتری عملکردی شبیه چتر دارد و پایه آن روی زمین قرار می گیرد که قابلیت جا به جایی دارد . اسکلت آن از جنس پلاستیک و یا آلومینیوم ساخته می شود .

انواع پارچه سایبان مغازه تبلیغاتی

مهمترین بخش سایبان مغازه تبلیغاتی محسوب می شود که باید از دوام و طول عمر کافی برخوردار باشد ، در غیراینصورت مقرون به صرفه نخواهد بود . پارچه سایبان مغازه تبلیغاتی باید از قابلیت چاپ تبلیغات روی آن برخوردار باشد . در زیر چند نمونه از آن ها را بیان می کنیم :

  • پارچه سایبان مغازه تبلیغاتی پی وی سی
    یکی از بهترین انواع پارچه سایبان محسوب می شود که ضد آب و ضد اشعه فرا بنفش خورشید است و تقریبا برای تمام فصول کاربرد دارد . این پارچه قابلیت شستشوی آسانی دارد و امکان چاپ تصاویر روی آن وجود دارد . با وجود تمام این ویژگی ها از قیمت معقولی برخوردار است که موجب شده گزینه ایده آلی برای سایبان مغازه تبلیغاتی محسوب شود .
  • پارچه سایبان مغازه برزنتی
    در برابر اشیای نوک تیز ، حرارت و رطوبت مقاوم است و دارای طرح و رنگ های گوناگونی است . پارچه برزنتی به چهارفصل نیز معروف است و طرفداران زیادی دارد .
  • پارچه سایبان مغازه نانویی
    پارچه نانویی علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی های یک پارچه سایبان مغازه تبلیغاتی ، مقاومت بالاتری در برابر رطوبت دارد که کاملا مناسب مناطق معتدل و شرجی است . این پارچه گزینه ایده آلی جهت سایبان کالسکه ای محسوب می شود .

تعمیر و نگهداری سایبان مغازه تبلیغاتی

پارچه سایبان مغازه تبلیغاتی کاملا قابل تعمیر و تعویض است که در صورت کاهش کیفیت تصاویر چاپ شده روی آن می توان پارچه را تعویض کرد . دقت کنید برای چاپ تبلیغ حتما از مراکز معتبر استفاده کنید تا از کیفیت مطلوب برخوردار باشد . سایبان مغازه یکی از بهترین محصولات برای جلوگیری از ورود نور آفتاب به مکان های مختلف از جمله مغازه ها می باشد. از این نوع سایبان ها به عنوان تبلیغات نیز می توان استفاده کرد. با چاپ تبلیغات مختلف، می توان ارزان ترین روش تبلیغاتی برای مغازه ها را نیز تجربه کرد. برای آشنایی بیشتر با چادر مغازه و کاربردهای آن ما را تا پایان مطلب همراهی کنید.

توضیحاتی در مورد سایبان مغازه

سایبان مغازه یکی از مواردی است که در سال های اخیر ذهن بسیاری از مغازه داران در سراسر کشور را به خود مشغول کرده است. زیرا علاوه بر مزایای بسیار زیادی که آفتاب برای سلامتی انسان دارد، آسیب هایی نیز ممکن است به برخی از محصولات برساند. نور مستقیم آفتاب می تواند هر محصولی که داخل مغازه قرار داشته را از بین ببرد. زیرا نور آفتاب به طور پیوسته به محلی خاص می تابد و این امر می تواند خساراتی را به دنبال داشته باشد. این موضوع باعث شده تا برای همه مغازه داران از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد.

معرفی سایه بان مغازه

سایبان مغازه، سقف متحرک و جمع شونده ای است که به سردرب مغازه متصل میشود.  و مغازه یا سازه مورد نظر را در برابر آفتاب و بارش باران محافظت میکند. همانگونه که میدانید با پیشرفت امکانات استفاده از وسایل به همان شکل ابتدایی محدود نمیشود. استفاده های گوناگونی میتوان از آنها نمود. امروزه از مدل های سایه بان مغازه برای تبلیغات نیز استفاده میشود.

سایه بان مغازه را می توان یکی از کاربردی ترین نمونه از سایبان هایی دانست. که به طور روزانه برای مشتریان تولید مینماید. از آن جایی که نور مستقیم آفتاب ممکن است به محصولات آسیب رساند. برای جلوگیری از تابش مستقیم  آفتاب به داخل مغازه، می بایست از چادور مغازه استفاده شود.

سایبان مغازه این توانایی را دارد که از ورود آب باران به داخل مغازه هم جلوگیری نماید. زیرا معمولا شیشه ها به خوبی آب بندی نمی شوند. امکان ورود آب به داخل مغازه ها بر اثر بارش شدید باران وجود دارد. البته برای این منظور باید از روکش هایی استفاده کرد که قابلیت ضد آب نیز داشته باشند.

مزایای سایبان مغازه

برخی از مزیتهایی که چادر مغازه دارد، عبارتند از:

محافظت از فروشگاه توسط سایه بان مغازه

حفاظت از فروشگاه، مغازه و هایپرمارکت یکی از مزایای استفاده از است.

حتما مشاهده نموده اید که سوپر مارکت ها،فروشگاهها، مرغ و ماهی فروشیها، برخی از محصولات خود را مقابل مغازه میچینند.  برخی از کافه ها و رستورانها، نیز میز و صندلی در مقابل ویترین قرار میدهند. سایه بان مغازه، محافظ بسیار عالی برای استفاده از فضای مقابل فروشگاه در برابر تابش اشعه مضر آفتاب میباشد.

ممانعت از ورود اشعه یو وی

نور مستقیم آفتاب می تواند هر محصولی که داخل مغازه قرار داشته را از بین ببرد. زیرا نور آفتاب به طور پیوسته به محلی خاص می تابد. این امر می تواند خساراتی را به دنبال داشته باشد. این موضوع باعث شده تا چادر مغازه برای همه مغازه داران از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد.

محافظت از مغازه در برابر بارش برف و باران در فصول سرد سال

چادر مغازه، از مغازه، فروشگاه و  محل کسب و کار شما در برابر بارش برف و باران نیز بخوبی محافظت مینماید.

امکان چاپ تبلیغات روی سایبان مغازه

چاپ تبلیغات روی سایه بان مغازه، یکی از مزیتهای مهم و کاربردی چادر فروشگاه میباشد. هر تبلیغاتی که مایل باشید. میتوانید روی انواع سایه بان مغازه چاپ نمایید. و برای این منظور، بهترین گزینه ها میباشند.

تعداد زیادی از شرکتها و برندها نیز از این مزیت کاربردی، چادر مغازه بهره میگیرند. مدیران فروش برندها از بعنوان تبلیغات محیطی کسب و کار و برندشان استفاده میکنند. چرا که تبلیغات روی چادرمغازه  نسبت به قیمت پایینتری دارد. و هزینه های نگهداری کمتری نیز دارد. ضمن اینکه مانند مشمول عوارض نمیشوند.

سایبان مغازه تبلیغاتی

سایه بان تبلیغاتی مغازه با توجه به نوع، رنگ و جنس و… می تواند در نقش سایه بان تبلیغاتی نیز کابرد متنوعی داشته باشد. برای تبلیغات برندها روی سایبان از هر دو مدل و میتوان بهره برد. با توجه به داشتن رزومه قوی در زمینه تبلیغات برندها روی سایبان، با افتخار آماده همکاری با صاحبان شرکتها و برندها میباشد.

سایه بان مغازه، محصول منحصر به فرد ایران سایبان

از گذشته را در جلوی مغازه ها و فروشگاه ها بسیار دیده ایم. که برای باز و بسته کردن این مدل از سایبان مغازه، می بایست از دسته هندل استفاده می شد. امروزه سیستم سایه بان مغازه به گونه ای پیشرفت کرده است که شما فقط با زدن کلید ریموت می توانید سایبان مغازه را باز و بسته کنید.

سیستم چادر مغازه

انواع سایه بان مغازه، برحسب سیستم هدایت آنها به   و سایه بان دستی مغازه تقسیم میشوند. تنها تفاوت در چادر برقی و ، تنها در مکانیسم باز و بسته کردن آنها میباشد. بدین معنی که هیچ تفاوت دیگری در متریال، اسکلت و قطعات آنها وجود ندارد.

سایبان دستی مغازه

با کمک گیربکس و اهرم بصورت دستی کنترل میشود. در واقع چادر مغازه در حالت دیفالت بصورت دستی طراحی و تولید میشود.

سایبانهای تا 10 مترمربع نیازی به موتور برقی ندارند. به همین علت بهتر است بصورت دستی تولید شوند. که هم نیاز به برق نداشته باشند و هم قیمت تمام شده کمتری داشنه باشند. درهر صورت، این موضوع بستگی به سلیقه مشتری دارد. طبق نظر مشتری سایبان بصورت دستی یا برقی تولید میشود.

این نوع سایبان همان (سایبان بازویی) میباشد، که به موتور برقی،ریسیور و ریموت مجهز شده است. بعنوان مشاور صدیق مشتریان عنوان میدارد.

با توجه به اینکه سایبانهای تا زیر 4.5 دهنه از وزن بالایی برخوردار نمیباشند. در نتیجه نیاز به موتور برقی نیز از لحاظ فنی در این ابعاد مشهود نیست. ولی برای متراژهای بالاتر نیاز به موتور برقی وجود دارد. شما میتوانید با بهترین کیفیت را از ایران سایبان تهیه نمایید.