عمومیکسب و کار جدید

هزینه کاشت ابرو در سال 1402 چقدر است ؟

هزینه کاشت ابرو در تهران چقدر است؟ عوامل موثر بر روی قیمت کاشت ابرو چیست؟ ارزان ترین کاشت ابرو در تهران کدام است؟ آیا کاشت ابرو اقساطی در تهران امکان پذیر است؟

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد هزینه ی کاشت ابرو در تهران در سال 1402 بیشتر توضیح بدهیم و به تمامی سوالات ذکر شده در مورد نیز پاسخ کامل بدهیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

هزینه کاشت ابرو در تهران سال 1402 چقدر است؟

قیمت کاشت ابرو در تهران چقدر است؟ هزینه کاشت ابرو در تهران بر اساس عوامل موثر بر روی قیمت جراحی تعیین می گردد که این قیمت می تواند برای افراد مختلف متفاوت باشد. قیمت کاشت ابرو در تهران را می توان به صورت حدودی از 8 میلیون به بالا در نظر گرفت. توجه داشته باشید که این هزینه بر اساس تعداد تارهای موی کاشت شده متغیر است.

همان طور که گفتیم هزینه ذکر شده در بالا حدودی است و برای اطلاع از قیمت دقیق آن بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام بررسی های لازم و انتخاب تکنیک مناسب برای کاشت ابرو هزینه نهایی به شما اطلاع داده شود.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو تهران چیست؟

فاکتورهای بسیاری هستند که بر قیمت کاشت ابرو در تهران تاثیرگذار می باشند. برخی از این عوامل به شرح زیر است:

 • میزان دستمزد پزشک متخصص
 • میزان هزینه کلینیک
 • میزان تراکم ابروها
 • فرم ابروهای مورد نظر
 • تکنیک مورد استفاده
 • هزینه های جانبی

دستمزد پزشک متخصص 

هر پزشکی بر اساس میزان تخصص و مهارتی که در این زمینه دارد می تواند هزینه متفاوتی را برای جراحی خود در نظر بگیرد. به عنوان مثال یک دکتر با تجربه به طور قطع می تواند نسبت به یک پزشک تازه کار نتیجه بهتری را برای بیمار خود فراهم نماید از این رو هزینه بالاتری را نیز از بیمار دریافت می کند و قیمت کاشت ابرو در تهران بیشتر می شود. مراجعه به اهمیت زیادی در گرفتن نتیجه مطلوب دارد.

هزینه کلینیک 

کلینیک های کاشت ابرو در تهران نیز بر اساس خدماتی که به بیماران خود ارائه می دهند و همچنین دستگاه ها و تجهیزاتی که برای انجام جراحی استفاده می کنند می توانند هزینه های متفاوتی را از افراد دریافت نمایند و روی هزینه ی کاشت ابرو موثر است.

میزان تراکم ابروها

هرچه تراکم ابروی بیشتری مورد درخواست بیمار باشد، به این معنا است که نیاز به برداشت گرافت های بیشتری وجود دارد. از این رو زمان و پیچیدگی جراحی نیز افزایش پیدا می کند که همین مسئله می تواند باعث افزایش هزینه عمل کاشت ابرو گردد.

فرم ابروها و برداشتن گرافت ها

فرم ابروها نیز می تواند یکی دیگر از عوامل موثر بر روی قیمت کاشت ابرو باشد. زمانی که بیمار تمایل به داشتن ابروهایی پهن داشته باشد، گرافت های بیشتری برای کاشت نیز می طلبد که همین مسئله به دلیل افزایش زمان و پیچیدگی جراحی باعث افزایش هزینه های کاشت ابرو هم می گردد. بهتر است با توجه به شرایط خود بهترین کاشت ابرو در تهران را انجام دهید. هزینه کاشت ابرو تهران به تعداد گرافت های مورد نیاز که بینی 50 تا 400 عدد متغیر است، بستگی دارد.

تکنیک مورد استفاده 

روش های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد که هر کدام از آن ها بر اساس پیچیدگی و زمان بر بودن و همچنین نوع دستگاه برای برداشت گرافت ها می تواند هزینه خاص خود را داشته باشد.

هزینه های جانبی 

هزینه های دیگر مانند آزمایشات لازم و داروهای تجویز شده به منظور مراقبت های بعد از کاشت ابرو روی هزینه نهایی موثر است. به همین دلیل در جلسه مشاوره قبل کاشت به طور دقیق هزینه کاشت ابرو در تهران برای شما تعیین می شود.

ارزان ترین کاشت ابرو در تهران

پاسخ به سوال کاشت ابرو چقدر هزینه دارد برای همه افراد یکسان نیست و برای افراد مختلف متفاوت می باشد. برخی از افراد به دلیل هزینه های کاشت ابرو به دنبال ارزان ترین آن ها برای انجام جراحی هستند. اما آیا می توان با ارزان ترین جراحی کاشت ابرو به نتیجه ایده آل از آن دست یافت؟ برای پاسخ به این سوال باید به دلایلی که باعث کاهش هزینه کاشت ابرو در تهران می شود اشاره کنیم:

 • کم تجربه و تازه کار بودن پزشک
 • افزایش تعداد جراحی ها در طول روز
 • عدم داشتن سابقه کافی در کاشت ابرو
 • افزایش تعداد مراجعین به مطب برای جراحی
 • توجه به کمیت عمل ها و عدم توجه به کیفیت آن

به طور قطع انجام جراحی کاشت ابرو با چنین شرایطی چیزی به جزء نارضایتی بیمار از نتیجه کاشت ابرو نخواهد داشت. در ادامه برخی از عوارض کاشت ابرو ارزان در تهران را بیان نموده ایم:

 • عدم تقارن ابروها
 • فرم دهی نامناسب
 • تفاوت رنگ در ابروها
 • عدم رضایت از جراحی
 • عدم رشد کامل گرافت ها

متقاضیان برای اینکه بتوانند به بهترین نتیجه از کاشت ابرو خود دست یابند بایستی به دنبال بهترین مرکز کاشت ابرو همراه با هزینه مناسب آن باشند.

هزینه روش های مختلف کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو به روش FUT در تهران

معمولا کاشت ابرو به روش FUT در تهران به عنوان ارزان ترین روش برای کاشت ابروها شناخته می شود، به این دلیل که تمامی مراحل انجام جراحی (مرحله برداشت گرافت ها و کاشت آن ها) به صورت دستی و بدون نیاز به تجهیزات و دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد.
در این نوع از جراحی یک برش نواری از ناحیه بانک مو که دارای گرافت های مناسب می باشد برداشته می شود و پس از بررسی های لازم، گرافت های مقاوم و مناسب در ناحیه گیرنده کاشته می شوند.

معمولا از روش FUT به دلیل هزینه پایین آن بیشتر برای کاشت مو استفاده می شود و به دلیل تهاجمی بودن آن برای جراحی کاشت ابرو استفاده نمی گردد.

اما در سایر روش های کاشت ابرو مانند FUE و SFUE به دلیل استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته دارای هزینه بالاتری نسبت به جراحی کاشت ابرو به روش FUT می باشد. در این نوع روش ها به دلیل دقت بالاتر احتمال وارد شدن آسیب به گرافت ها و همچنین عوارض بعد از جراحی بسیار کاهش پیدا می کند.

هزینه کاشت ابرو به روش FUE

بعد از روش FUT معرفی شد که هدف آن رفع ایرادات روش FUT می باشد. در این روش پزشک با دستگاه و ابزارهای مختلف به برداشتن گرافت ها و کاشت ابرو می پردازد. یکی از مزیت های مهم این روش عدم نیاز به جراحی و بخیه و باقی ماندن جای اسکار است که باعث شده روش FUE ابرو طرفداران زیادی داشته باشد. هزینه کاشت ابرو روش FUE به دلیل استفاده از ابزارها و تکنولوژی پیشرفته بیشتر است.

هزینه کاشت ابرو به روش SFUE

مراحل روش SFUE شبیه به مراحل روش FUE است با این تفاوت که در این روش از ابزارهای پیشرفته تری استفاده می شود. کاشت ابرو در این روش بسیار طبیعی است و هزینه کاشت ابروی روش SFUE به دلیل پیشرفته تر بودن آن بالاتر است.

هزینه کاشت ابرو اقساطی در تهران

قیمت کاشت ابرو چقدر است؟ برخی از کلینیک ها و پزشکان برای راحتی بیماران خود شرایط قسطی پرداخت هزینه کاشت ابرو در تهران را فراهم کرده اند. کاشت ابرو قسطی به این صورت است که بیمار در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به کلینیک پرداخت می کند و مابقی آن را با توجه به شرایط کلینیک در چند قسط و ماهانه پرداخت می تماید.

همچنین باید در نظر داشته باشید که کلینیک ممکن است با توجه به شرایط و قواعد خود از بیمار به ازای هر قسط، چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت کند.

آیا هزینه کاشت ابروی کامل در تهران با کاشت قسمتی از ابرو متفاوت است؟

هزینه کاشت ابرو تهران به عوامل مختلفی وابسته است که تعداد گرافت ها و محل کاشت از جمله این موارد می باشد. به همین دلیل هزینه کاشت ابروی کامل نسبت به کاشت قسمتی از آن بیشتر است.

تفاوت هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان ها

طبیعی است که کلینیک های کاشت ابروی تهران مجهز و مدرن تر نسبت به کلینیک های شهرستان ها هستند. بنابراین هزینه کاشت ابروی طبیعی در تهران بیشتر از شهرستان است. همچنین هزینه های جانبی و رفت و آمد در شهرستان کمتر است و همه این موارد روی قیمت کاشت ابرو در تهران موثر می باشد.

ایا هزینه کاشت ابرو در تهران با بیمه امکان دارد؟

به طور کلی کاشت ابرو جز درمان های زیبایی به حساب می آید که بیمه برای این موارد هزینه ای تقبل نمی کند ولی اگر به دلایلی مانند حادثه، آتش سوزی و …. ابروهای خود را از دست داده باشید و کاشت ابرو جنبه درمانی داشته باشد بیمه ممکن است هزینه کاشت ابرو را تقبل کند. قبل از انجام کاشت ابرو باید همه این موارد را از بیمه خود سوال کنید.

عوارض کاشت ابرو در تهران

عوارض کاشت ابروی تهران خیلی محدود است و خیلی سریع بهبود می یابد ولی اگر کاشت ابروی ارزان تهران را انجام دهید و پزشک شما بی تجربه باشد قطعا عوارض جبران ناپذیر برای شما اتفاق می افتد. بنابراین مراجعه به بهترین دکتر کاشت ابروی تهران الزامی است.

کاشت ابرو ارزان قیمت در تهران

انجام کاشت ابرو ارزان قیمت در تهران باعث ایجاد عوارض بلندمدت شده که فرد را با مشکل مواجه می کند. بهتر است برای انجام کاشت ابروی تهران به بهترین مرکز مراجعه کنید تا نتیجه مطلوب داشته باشد. برخی از عوارض کاشت ابروی ارزان در تهران شامل: تورم و التهاب ناشی از جراحی به مدت طولانی، قرمزی و خارش پوست، ریزش ابرو و …. می باشد.

منابع: ،در این مقاله قصد داریم به طور کامل به قیمت و هزینه کاشت ابرو و موارد و نکات مربوط به آن بپردازیم. داشتن ابروهای پرپشت و خوش حالت با توجه به ترندهای اخیر آرایشی و زیبایی یکی از مهم ترین چیزهایی است که اخیرا به آن توجه زیادی شده است.

در گذشته نیز راه های مختلفی برای پرتر نشان داده ابروها به کار می رفت که از مهم ترین آن ها تاتوی ابرو است. ولی این روش ها مشکلات و دردسرهای مخصوص به خود را داشتند که از مهم ترین این مشکلات میتوانیم به موقتی بودن و کمرنگ شده پس از یک مدت زمان مشخص اشاره کنیم. یک عمل زیبایی-درمانی به شمار میرود که در آن با پیوند زدن گرافت های مو از بانک موی شما به ابروی شما در جهت و تراکم مناسب، زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

استعلام قیمت و هزینه کاشت ابرو در کلینیک آنیل

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان آنیل به طور رایگان با کلینیک زیبایی آنیل تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خود را در مورد هزینه کاشت ابرو مسائل مربوط به آن بپرسید. کلینیک آنیل جهت رفاه حال مشتریان امکان پرداخت و دریافت اقساطی هزینه کاشت ابرو را نیز برای آن دسته از عزیزانی که امکان پرداخت به صورت یک جا ندارند را فراهم کرده است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با آنیل تماس بگیرید.

در دهه گذشته، کلینیک های بسیار متعددی در حوزه فعالیت های زیبایی تاسیس شده اند و کاشت ابرو، به دلیل رایج بودن، در همه آنها انجام می شود. لذا ممکن است در این بین، قیمت های کمتری را هم مشاهده کنید. مراکز تازه تاسیس معمولا با پایین آوردن قیمت سعی در جذب افراد می کنند.

مطلب پیشنهادی:

علاوه بر آن، کلینیک های بسیار محدودی نیز وجود دارند که با استفاده از جدیدترین روش های پیوند مو، البته هزینه  و قیمت کاشت ابرو بالاتر، این کار را به صورت تخصصی انجام می دهند. نکته ای باید به آن توجه کنید این است که، ابرو تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی و ظاهر افراد دارد. لذا کیفیت کار در اولویت قرار دارد.

هزینه کاشت ابرو طبیعی و دائمی در سال 1402 در تهران (کلینیک آنیل) 12.000.000 تومان می باشد.

محاسبه هزینه کاشت ابرو در تهران

باید توجه داشته باشید که کاشت ابرو امری بسیار تخصصی و حساس بوده و تکنیک های مربوط به آن نیازمند تجربه و تخصص فراوانی است، در نتیجه هزینه کاشت ابرو می تواند بسیار متفاوت باشد. لازم است در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشید. هزینه کاشت ابرو با توجه به تخصصی و حساس بودن این روش چیزی در حدود 3 تا 5 میلیون تومان است.

البته این هزینه تقریبی بوده و شما میتوانید برای اطلاع دقیق از هزینه کاشت ابرو برای شخص شما با کلینیک آنیل تماس گرفته و با مشورت با یک پزشک متخصص بهترین و مناسب ترین روش برای کاشت ابرو به علاوه هزینه کاشت ابرو را جویا شوید.

مطلب پیشنهادی:

عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو به چند عامل تعیین کننده بستگی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

در حقیقت کاشت ابرو هم مانند کاشت مو دارای روش های مختلفی مثل:FUT ، FIT، SUT و Micro FIT است که روش های جدیدتر مانند Micro FIT به علت جدیدتر بودن تجهیزات و تکنیک ها طبیعتا هزینه کاشت ابرو بیشتری را دارند. نکته ای که لازم است به آن اشاره کنیم این است که نحوه کاشت ابرو و یا مو در روش های مختلف با هم تفاوتی ندارند و تنها تفاوت روش های مختلف، تفاوت در نحوه برداشت گرافت های مو است.

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در عمل کاشت ابرو و همچنین قیمت و هزینه کاشت ابرو، مهارت پزشک شماست. چرا که درآوردن خواب ابرو به نحوی که دلخواه شما باشد، امری تخصصی و نیازمند تجربه می باشد و کار هرکسی نیست. بهتر است تنها به صرف قیمت پایین تر و هزینه کاشت ابرو کمتر یک مجموعه و بدون اطلاع از تخصص پزشک این عمل را انجام ندهید؛ چرا که تنها آورده ای که برای شما خواهد داشت از بین رفتن هزینه و زمان صرف شده شماست.

کلینیک تخصصی زیبایی آنیل با بهترین و باتجربه ترین پزشکان متخصص می تواند عمل کاشت ابرو را مطابق با سلیقه و نیاز شما به بهترین نحو انجام دهد.

 • تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت ابرو

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در هزینه کاشت ابرو تعداد گرافت های مورد نیاز برای پیوند، همچنین میزان طاسی ابروی شما است. مسلما اگر ابروی شما تنها نیاز به افزایش تراکم دارد، نسبت به ابرویی که در حادثه یا آتش سوزی از بین رفته است، هزینه کمتری را باید بابت کاشت ابرو بپردازید.

یکی از فواید کاشت ابرو این است که دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد و شما پس از انجام این عمل میتوانید به سادگی به زندگی روزمره خود بازگردید. تنها نکته ای که باید رعایت کنید این است که از استرس و اضطراب به دور باشید. همچنین این عمل در صورت رعایت توصیه های پزشک عوارض خاصی را به دنبال نخواهد داشت و از جمله عمل های کم خطر و کم ریسک محسوب می شود.

 • نیاز نداشتن به کوتاه کردن موی سر.

بعضی از روش های که در پیوند ابرو نیز از آن استفاده می شود، نیازی به تراشیدن کل سر ندارند. این مورد یک مزیت بزرگ برای مراجعه کنندگان می باشد. روش استفاده به این منظور، FUE است که البته برای همه افراد مناسب نمی باشد و باید به تشخیص پزشک انتخاب شود. به دلیل سخت و پیچیده بودن آن، معمولا در شرایطی استفاده می شود که تنها یک قسمت کوچکی دچار ریزش شده باشد.

 • نداشتن عوارض و دوره نقاهت و ریکاوری.

بعضی از روش های گفته شده، مدت زمان کمتری را برای ریکاوری نیاز دارند. ممکن است عوارضی نظیر قرمزی و التهاب مشاهده شود که طبیعی است. این موارد پس از گذشت یک مدت کوتاهی از بین می روند.

بانک مو که در قسمت پشت سر قرار دارد، از این لحاظ اهمیت دارد که به گفته محققان در برابر طاسی و ریزش مقاوم هستند. در صورتی که وضعیت بانک موی فرد ضعیف باشد، نمی توان از آن در پیوند استفاده نمود. ولی غیر ممکن نیست!

مطلب پیشنهادی: را پیش از انجام عمل بخوانید.

عمل کاشت ابرو به چه روش هایی انجام می شود؟

روش های کاشت ابرو و مو تقریبا مشابه یکدیگر می باشند . عبارت است از: روش fit، sut، microfit.

آیا کاشت ابرو به صورت دائمی است؟

بله. کاشت و پیوند ابرو دائمی ترین روش برای پرپشت کردن ابروها می باشد که پس از یک دوره ریزش و رشد، کاملا طبیعی در می آیند.

هزینه کاشت ابرو تحت تاثیر چکاشت ابرو یک روش کاملا دائمی برای پر کردن و فرم دهی ابروهای کم پشت و یا از دست رفته می باشد که امروزه توانسته در بین خانم ها و حتی اقایان جایگاه ویژه ای برای خود به دست آورد. هزینه کاشت ابرو یکی از فاکتورهای مهم در زمان جراحی و انتخاب پزشک متخصص برای انجام این کار است که نیاز به داشتن اطلاعات کافی در این زمینه دارد.

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد قیمت کاشت ابرو، عوامل موثر بر آن و هزینه انواع روش های بیشتر توضیح بدهیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

هزینه کاشت ابرو در سال 1402 چقدر است؟

کاشت ابرو یک عمل جراحی ایمن و کم خطر است که به کمک آن می توان به فرم ایده آل ابروهای خود رسید. به دلیل طبیعی بودن ابروها بعد از جراحی و ماندگاری دائمی آن افراد بسیاری متقاضی انجام این جراحی هستند. اما در زمان اقدام به جراحی کاشت ابرو نکته مهمی که مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار می گیرد هزینه کاشت ابرو است که بر اساس آن می توانند پزشک مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

قیمت کاشت ابرو طبیعی برای افراد مختلف متفاوت است و این به دلیل عوامل مختلفی است که بر روی هزینه کاشت ابرو تاثیرگذار می باشند. به صورت کلی می توان هزینه کاشت ابرو در سال 1402 را در حدود 8 میلیون به بالا در نظر گرفت.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو چیست؟

فاکتورهای بسیاری هستند که می توانند قیمت کاشت ابرو را تحت تاثیر خود قرار بدهند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش کاشت ابرو

یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت جراحی کاشت ابروی طبیعی، روش کاشت ابرو است که می تواند تاثیر بسیاری بر روی هزینه این عمل بگذارد. تکنیک های بسیاری برای عمل کاشت ابرو وجود دارد که هر کدام از آن ها با توجه به زمان بر بودن و میزان استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته می توانند قیمت های متفاوتی را در برگیرند.

مدل ابرو

مدل ابرو یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو است به این صورت که هر چه پهنی ابرو، میزان پرپشت بودن آن و یا قد ابرو بیشتر باشد هزینه بالاتری را در برمی گیرد. این به دلیل افزایش زمان جراحی و نیاز به تعداد تارهای مو بیشتر برای استخراج و کاشت فولیکول های مو می باشد.

محل جغرافیایی کلینیک

منطقه جغرافیایی کلینیک و یا مطب پزشک می تواند از فاکتورهای تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت ابرو طبیعی باشد. همان طور که واضح است قیمت جراحی کاشت ابرو در شهرهای بزرگتر به دلیل برخورداری از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته نسبت به شهرهای کوچکتر بیشتر است. همچنین این مسئله را می توان برای نواحی مختلف یک شهر نیز در نظر گرفت.

دستمزد و مهارت پزشک

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو میزان دستمزد پزشک است که با توجه به تخصص و مهارتی که در این زمینه دارد می تواند هزینه متفاوتی داشته باشد. به طور قطع یک پزشک با تجربه بالا و ماهر هزینه بالاتری نسبت به یک پزشک تازه کار و کم تجربه دریافت می کند.

تعداد گرافت های مورد نیاز

تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت ابرو به مدل ابرو و میزان پهن بودن آن بستگی دارد. در واقع هرچه فرم ابروی مورد نظر پهن تر و بلندتر باشد باعث می شود تا تعداد گرافت های بیشتری برای کاشت احتیاج داشته باشد، در نتیجه قیمت جراحی کاشت ابرو نیز افزایش پیدا می کند.

هزینه انواع روش های کاشت ابرو طبیعی

روش های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد که هر کدام از آن ها با توجه به میزان زمانی که برای جراحی احتیاج دارد و همچنین میزان دخالت انسان و یا دستگاه های پیشرفته می تواند هزینه های متفاوتی نیز داشته باشند. در ادامه به توضیح این روش ها و هزینه آن ها پرداخته شده است:

هزینه روش کاشت ابرو FUT

یکی از قدیمی ترین انواع روش های کاشت ابرو طبیعی، کاشت ابرو به روش FUT است که در آن برای برداشت گرافت ها یک برش نواری در ناحیه بانک مو که دارای موهای ظریف و شبیه به ابرو می باشد ایجاد می شود. سپس فولیکول های مناسب و مقاوم در برابر ریزش پس از بررسی های لازم انتخاب شده و در ناحیه مورد نظر از ابروها کاشته می شوند.

از آنجایی که روش کاشت ابرو FUT به عنوان یک روش تهاجمی شناخته می شود به همین دلیل معمولا پزشکان از آن برای جراحی کاشت ابرو استفاده نمی کنند.

هزینه روش کاشت FUE

در ابن روش از ابزارهای دقیق و با قطری کمتر از یک میلیمتر برای برداشت گرافت ها استفاده می شود به همین دلیل دیگر جای زخم و اسکار بر روی سر باقی نمی ماند اما نیاز به دقت بالاتری برای برداشت گرافت های مناسب مو دارد.  در این تکنیک به دلیل استفاده از ابزارهای پیشرفته برای کاشت ابرو قیمت آن نسبت به روش کاشت ابرو FUT بیشتر خواهد بود.

هزینه روش کاشت ابرو SFUE

این نوع جراحی تقریبا همانند روش کاشت ابرو FUE است با این تفاوت که از ابزارهای پیشرفته تری برای کاشت ابرو استفاده می شود. نتیاج به دست آمده از تکنیک کاشت مو SFUE کاملا طبیعی بوده و پس از جراحی نیز جای هیچگونه زخمی بر روی نواحی برداشت مو باقی نمی ماند.

هزینه روش کاشت SUT

کاشت ابرو به روش SUT به عنوان یکی از محبوب ترین تکنیک های جراحی کاشت ابرو شناخته می شود، به این دلیل که با استفاده از ابزارهای کاملا پیشرفته و به روز باعث ایجاد ابروهایی کاملا طبیعی و با دوران نقاهت بسیار کوتاه می گردد. این نوع از جراحی نیز بدون هیچ گونه خونریزی و باقی ماندن جای زخم و اسکار انجام می شود.

عوارض کاشت ابرو | فیلم کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه های قبل و بعد کاشت ابرو چقدر است؟

علاوه بر هزینه کاشت ابرو، هزینه های دیگری نیز با عنوان هزینه قبل و بعد از کاشت ابرو وجود دارد که برخی از این موارد به شرح زیر می باشند:

هزینه آزمایشات قبل از عمل

هزینه ویزیت های مشاوره

هزینه داروهای تجویز شده

آزمایشات تجویز شده توسط پزشک معمولا شامل آزمایش خون، آزمایش هپاتیت، قند خون، تیروئید و … می باشد که به جهت اطمینان از سلامتی بیمار و میزان آمادگی وی برای انجام عمل تجویز می شود. آزمایشات تجویز شده قبل از عمل باییستی انجام شده و نتیجه آن به پزشک تحویل داده شود.

آیا کاشت ابرو شامل بیمه می شود؟

از آنجایی که عمل کاشت ابرو به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می شود، در نتیجه هزینه کاشت ابرو تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی گیرد و فرد بایستی تمامی هزینه جراحی را پرداخت نماید. در برخی مواقع ممکن است به دلیل حوادثی همچون تصادف و یا آتش سوزی فرد ابروهای خود را از دست داده باشد، در این صورت ممکن است بیمه بخشی از هزینه های درمان کاشت ابرو را پرداخت کند.

علت ارزان بودن هزینه کاشت ابرو برخی کلینیک ها چیست؟

ممکن است تبلیغاتی با عنوان کاشت ابرو ارزان را در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی مشاهده کرده باشید که این می تواند بسیار جذاب و فریبنده باشد. اما سوالی که در اینجا پیش می آید این است که چرا این کلینیک ها با قیمت های بسیار پایین جراحی کاشت ابرو را انجام می دهند و آیا می توان به این نوع جراحی ها اعتماد کرد؟

برای پاسخ به این سوال علت و دلایل ارزانی کاشت ابرو در برخی از کلینیک ها را بیان کرده ایم:

 • کم تجربه و تازه کار بودن پزشک
 • عدم توجه کافی به کیفیت عمل
 • انجام جراحی های متعدد در طول روز
 • افزایش مراجعین و شلوغ نشان دادن مطب
 • عدم استفاده از تجهیزات و دستگاه های به روز

به طور قطع نتایج به دست آمده از چنین جراحی هایی علاوه بر نارضایتی بیمار می تواند عوارض جبران ناپذیر بسیاری نیز به همراه داشته باشد. از این رو برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و ایده آل از عمل بایستی کاشت ابرو با قیمت مناسب را توسط بهترین جراح انجام بدهید

منبع: ،

ه مواردی می باشد؟

این عوامل عبارت است از: میزان تراکم خواسته شده، تعداد جلسات، وضعیت فعلی ابروها، روش کاشت ابرو انتخاب شده، میزان تجربه و تخصص پزشک